ثروت و پول را به سمت کسب و کار خود سرازیر کردم

ما راه رفتن را با زمین خوردن می آموزیم، اگر هرگز زمین نخوریم هیچوقت قادر به راه رفتن نخواهیم بود. من برشکستگی مالی به زمین خوردم ولی با شروع تجارت خود باز زندگی ام را از نو شروع کرده و به ثروت رسیدم.

چسب سیلیکون شیت

چسب سیلیکون شیت بهترین محصول پزشکی جهت پوشاندن زخم پس از جراحی بوده که به بهبود محل بخیه کمک شایانی می کند و به بهبودی بهتر زخم می انجامد.

سیلیکون ها مواد اولیه بسیار پرکاربرد هستند که بدون ایجاد حساسیت و عوارض جانبی بوده و در صنایع مختلف مانند تولید مواد خوراکی و دارویی، آرایشی و غیره استفاده می شود.

یکی از محصولات دارویی که استفاده بسیار زیادی دارد و با نرم کردن زخم ها سبب بهبود سریع آن ها می گردد، چسب های سیلیکونی شیت می باشد.

البته باید در نظر داشته باشید که برای بافت ها و مناطق ملتهب و زخم های باز نباید از این چسب ها استفاده کرد.

این شیت ها به راحتی روی پوست چسبیده و یک محل ضد غیر قابل نفوذ ایجاد می کند که کاملاً ثابت مانده و البته باید در نظر داشته باشید که استفاده از این شیت ها بر اساس نوع زخم مختلف خواهد بود.

07 22

چسب سیلیکون شیشه

چسب سیلیکون شیشه، درزگیر فوق العاده با کیفیت بوده که چسبندگی و دوام بالایی داشته و همچنین مقاومت خوبی در برابر نور و دما دارد.

پس از نصب شیشه احتمال وجود فضای خالی میان شیشه و پنجره وجود دارد، جهت پر کردن این فضای خالی نیاز است که از یک چسب مخصوص با ساختار سیلیکونی استفاده کنید تا به خوبی درز را پر کرده و هیچ جای خالی نگذارد.

چسب سیلیکونی شیشه با نام چسب آکواریوم هم شناخته می‌ شود که برای نصب شیشه خودرو و شیشه ساختمان آکواریوم به کار گرفته شده و حتی جهت آینه گذاری هم از این محصول در مناطق مختلف استفاده می شود.

این چسب ها به عنوان یک درزگیر دائم هستند و به خوبی شیشه را آب بندی می کند.

08 22

چسب سیلیکون نسوز

چسب سیلیکون نسوز چسب فاقد بو می باشد و می توان به راحتی از آن در منازل و مکان های لازم استفاده کرد.

این چسب به دلیل سهولت در استفاده و چسباندن مواد مختلف کاربرد فراوانی در مصارف خانگی و صنعتی دارد.

این چسب نسوز در برابر حدود 300 درجه سانتیگراد گرما و دمایی تا حدود منفی 75 درجه سانتیگراد سرما مقاومت می کند.

مواد خاصی در ساخت این چسب کاربردی شده است که در صنایع نفت، پتروشیمی و تولید انواع روغن ها به کار برده می شود.

به این چسب ها، چسب درزبندی هم گفته می‌ شود چرا که تکنولوژی ساخت آن از طریق مواد آلی شیمیایی است و برای درز بندی و آب بندی است.

چسب سیلیکون دارای قدرت کشسانی زیادی است و دمای بالا و پایین زیادی را مقاومت می‌ نماید.

09 22