با استفاده ازافکارم توانستم پول بیشتری به دست بیاورم

من هم همانند دیگر افراد ثروت و پول فراوان را دوست دارم، اما نمی‌دانم چجور ممکنه به این ها برسم؟ زیرا افراد ثروتمند در ذهن من،اینطور هستند که آن ها صاحب اجداد و نیاکان پولدار بودند که برایشان به ارث گذاشته اند. ولی با قدم نهادن در این مسیر متوجه شدم چنین نییست در ادامه با ما همراه باشید.

شیشه دودی فابریک پراید

شیشه دودی فابریک پراید ظاهری متفاوت به خودروی شما می دهد، این دودی کردن طرفداران خاص خودش را دارد.

دودی کردن اتومبیل باعث کاهش گرمای ماشین شده، و از بالا رفتن دمای داخل کابین ماشین جلوگیری می کند، گزین خوبی برای گرمای تابستان است.

این آپشن جزء تزئینات داخلی خودرو به شمار می رود، توجه داشته باشید دودی کردن شیشه با زدن برچسب دودی متفاوت است.

01 26

شیشه دودی فابریک سمند

با توجه به روند شدید افزایش گرما بروی کره زمین و شدت تابش خورشید در کشور لزوما استفاده از شیشه دودی فابریک سمند بر روی خودرو سمند امری ضروری به حساب می‌آید.

دودی کردن شیشه خودرو باعث خنک تر شدن فضای داخلی خودرو و مانع گرم شدن افراد داخل خودرو، به خصوص کودکان می شود. در این مطلب قصد داریم این موضوع را از جهت بررسی کنیم.

نکته اولی باعث دودی کردن شیشه خودروها می شود گرما است، زیرا دودی کردن خودرو تا حدودی مانع گرم شدن خودرو می شود.

نکته بعدی که توجه به آن حائز اهمیت است، گارانتی و ضمانت محصول است دقت کنید برچسبی که خریداری می‌کنید حتما گارانتی داشته باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید.

نحوه چسباندن برچسب شیشه دودی نیز بسیار مهم است برای اینکه برچسب‌ها به خوبی چسبانده شود و به اصطلاح روی شیشه بنشیند، حتما از افراد متخصص در این کار کمک بگیرید.

02 25

شیشه دودی فابریک دنا

البته بسیاری از صاحبان خودرو به علت مزایای زیاد شیشه دودی فابریک دنا، اقدام به دودی کردن خودرو خود می کنند، روش های بسیاری برای این کار وجود دارد.

سایر شیشه ها نظیر شیشه های بغل ماشین و شیشه جلو را می توان دودی نمود.

اگر بخواهید برای تمام شیشه های خودرو شیشه دودی تهیه کنید، قیمت تمام شده به تعداد شیشه های خودرو نیز بستگی دارد.

پیشنهاد می شود با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت شیشه دودی فابریک دنا با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمائید.

03 25