به آرزوهایم بها دادم و ثروتمند شدم

هر کسی برای خودش آمال و آرزوهایی دارد و بعضی از افراد برای رسیدن به آنها نهایت تلاش خود را می کنند و تا به نتیجه نرسند دست از تلاش برنمی دارند و اما کسانی هم هستند که فقط آرزو دارند و برای رسیدن به آن تلاشی نمی کنند. من نمی خواستم جزء دسته دوم باشم و به همین دلیل به آرزوهایم ارزش داده و توانستم با قرار گرفتن در مسیر تجارت به تمام خواسته هایم برسم.

نخود شامی

نخود شامی شکل خاصی از نخود است که اندازه آن متوسط می باشد و با طعم خوبی که دارد برای پختن انواع غذا ها مناسب است.

نخود در مدل های مختلف در بازار موجود است که نخود شامی یکی از مشهورترین آنها می باشد که کیفیت خوبی دارد.

نخود شامی به علت درصد کمی از فولات در ساختار آن برای بیماری های روحی و روانی حالت شادی بخش دارد.

نخود شامی با کشت ارگانیک سرشار از مواد معدنی مفید مانند آهن، کلسیم، فسفر و پتاسیم بوده که برای سلامتی استخوان ها به خصوص در افراد سالمند می باشد.

از نخود شامی در غذاهای سوپی به عنوان ماده اصلی اولیه استفاده می شود که دارای ارزش غذایی بالایی می باشد.

04 21

نخود سه خوان کرمانشاه

نخود سه خوان کرمانشاه سالیان سال است که توانسته با استفاده از ویژگی های خاصی که دارد جزء محبوب ترین نخود بین مردم ایران قرار بگیرد.

نخود سه خوان کرمانشاه جزء پر فروش ترین نخودها در بازار می باشد و دلیل آن اندازه و طعم خاصی است که به صورت طبیعی در خود دارد.

جالب است بدانید که بیشترین تولید نخود مربوط به نخود سه خوان است و خوشبختانه توانسته است همیشه نیاز های مردم را رفع نماید.

نخود سه خوان در سه سایز هفت هشت و نه میلی متری تولید می شود از نوع ده میلی متری این محصول معمولا در نخود فلافلی استفاده می شود.

نخود سه خوان را می توان در انواع غذا ها استفاده کرد و از طعم آن لذت و از ویتامین های آن به بهترین شکل استفاده نمود.

05 20

نخود سیاه کیلویی

همانطور که می دانید نخود سیاه کیلویی یکی از انواع حبوبات می باشد که به دلیل خواص فوق العاده آن برای درمان بیماری ها طرفداران زیادی در بین مردم دارد.

نخود سیاه یک گیاه حبوبات تابستانی و زمستانی می باشد که با انواع متفاوتی مشخص می شود و در حوضه مدیترانه کشورهای عربی و ایتالیا و ایران می روید.

همچنین قدیمی ترین و گسترده ترین و پرمصرف ترین حبوبات برای غذا به شمار می رود.نخود سیاه فواید و مواد مغذی منحصر به فرد برای سلامتی است.

همچنین به عنوان یک جایگزین گوشت برای کسانی که نمی توانند گوشت بخورند در نظر گرفته می شود.

06 19