با این تجهیزات 180 درجه تغییرکرده ام

شرایط زندگی ام در اوج نابسامانی بوده که شغل جدید خود را در زمینه تجهیزات پزشکی آغاز کردم که در ظاهر این فعالیت برای من غیر ممکن به نظر میرسید اما با انجام تحقیقات گسترده و آشنایی با انواع این دستگاه ها توانستم چند دستگاه پر سود را شناسایی کنم که در ادامه می خواهم شما را به آن ها معرفی کنم.

تجهیزات پزشکی قلب

تشخیص بیماری های قلبی به دقت بسیار زیادی نیاز دارد و این مساله مستلزم استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز است تا با کمترین عوارض این بیماری ها درمان شوند تجهیزات پزشکی قلب دستگاه هایی با دقت بسیار زیاد هستند که در انواع شارژی آنها دارای طول عمر باتری بالایی هستند و بدنه آنها از نوع ضد زنگ می باشد.

این تجهیزات در نمونه های جدید دارای پنل کنترل دیجیتالی و لمسی هستند که کار با آنها را بسیار راحت کرده و از طرفی از دقت بسیار بالایی برخوردارند دیگر مشخصه برای این دستگاه ها فضای کوچکی است که اشغال می کنند و این که هزینه نگهداری آنها نسبت به دستگاه های قدیمی کمتر است.

01 12

تجهیزات پزشکی ارتوپدی

یکی از تجهیزات پزشکی بسیار پرکاربرد در کشور ما که خرید و فروش آن نسبت به بقیه بیشتر صورت می گیرد تجهیزات پزشکی ارتوپدی است که قیمت آنها به دلیل وارداتی بودن دارای نوسان بسیار زیادی است این تجهیزات در برند های مختلف آن با هم تفاوت زیادی دارند و خریداران باید شناخت کافی از امکانات این دستگاه ها داشته باشند.

برای تهیه هر چه ارزان تر این تجهیزات و آشنایی کامل با مشخصات و نحوه کار آنها ما در اینجا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم و به این ترتیب در ارتباط با ما برای خرید این دستگاه ها مبلغ کمتری پرداخت خواهد شد برای انجام عمل های سیستم حرکتی و جراحی های ترمیمی بدن، درمان شکستگی های بدن، بسیاری از محصولات برای داشتن اسکلت عضلانی و جلوگیری از آسیب های وارده و محصولات سفت تر یا آتل دار برای اصلاح مهره های بدن مناسب است.

02 12

تخت بیمارستانی سه شکن

تخت بیمارستانی سه شکن در اینکه بیمار در بهترین حالت برای استراحت باشد و همچنین جلوگیری از سرخوردن بیماران کم حرکت و ناتوان بسیار کمک می کند تخت بیمارستانی سه شکن برای بیمارانی که مشکل حرکتی و یا دچار سکته، کهولت سن و شکستگی لگن شده اند و ناتوان هستند، مناسب می باشد قیمت تخت بیمارستانی سه شکن به علت داشتن امکانات و ویژگی های بیشتر در مقایسه با تخت های ساده بیمارستانی بالاتر می باشد.

همچنین نوع و مدل این نوع تخت بیمارستانی که شامل برقی و مکانیکی است، در تعیین قیمت تمام شده آن اثر گذار می باشد همچنین با توجه به اینکه در نوع برقی این محصول، موتور برقی وارداتی است، قیمت ارز بطور مستقیم بر قیمت محصول اثر دارد هنگام خرید تخت بیمارستانی سه شکن به کیفیت قطعات به کار رفته و همچنین امکانات موجود در مدل های مختلف آن توجه کنید.

03 12