چطور درآمدم را به دارایی ام تبدیل کردم

در واقع هنر تبدیل درآمد به دارایی امری است که می تواند هر فردی را ثروتمند نماید و من هم از این طریق توانستم سرمایه اولیه ای برای راه اندازی کسب و کار خود جمع آوری کنم و از این طریق به ثروت برسم و در ادامه برخی از محصولات خود را با شما بررسی خواهیم کرد.

گل رز ابی

در زمانهای قدیم که استفاده از گل رز فقط به رنگ قرمز بوده است افراد زیادی برای ازدواج خود و مراسمات خاص خود از آن استفاده می کردند. اما امروزه گل رز ابی کمرنگ جای خاصی در میان انواع گل به خود اختصاص داده است و توانسته باعث ایجاد تنوع در طرح و مدلهای دیگر این نمونه گل شود. افراد می توانند با توجه به سلیقه خود از انواع مختلفی از این گل به صورت تک شاخه، دسته گل و یا سبد گل استفاده کنند و با توجه به سلیقه و مراسم خاصی که پیش رو دارند از آن استفاده کنند.

با تمام این ویژگیها افراد زیادی تمایل به خرید این گل دراند و می توان گفت از فروش بالایی برخوردار می باشد. با استفاده از گلهای رز می توانید سلیقه خود را به نمایش بگذارید و این گل دارای ویژگیهایی است که در ادامه در خصوص آن بیش تر به بررسی می پردازیم.

04 3

گوجه فرنگی امروز

جهت خرید عمده انواع گوجه فرنگی امروز می توانید از طریق سایت ما اقدام کنید. یکی از مهمترین نکات در بحث صادرات رعایت مقدار کوددهی مانند کود سفید می باشد که اگر بش از حد مورد نظر باشد باعث عدم صادرات محصول می شود. و با رعایت این نکته، گوجه فرنگی قرمز و درشت تولید خواهد شد که برای صادرات مناسب خواهد بود. به دلیل وجو گلخانه های بیشمار در سطح کشور تولید گوجه فرنگی در تناژ بالا انجام می شود.

گوجه فرنگی صادراتی به صورت دورنگ و سورت شده داخل سبدهای مختلف چیده شده و آماده صادرات می شود. گوجه فرنگی صادراتی با قیمت عمده به فروش می رسد که برای سفارش می توانید اقدام کنید. صادرات گوجه فرنگی به کشورهای همجوار ایران به صورت گسترده و در تناژ های بالا صورت میگیرد.

05 3

گرفتن نفخ حبوبات

مشتری وقتی به خرید یک خوراکی یا مواد غذایی اقدام می کند به ارزش غذایی آن توجه ویژه دارد و گرفتن نفخ حبوبات مختلفی مانند لوبیا چیتی نیز به عنوان یک خشکبار ممتاز و درجه یک دارای املاح فراوان و مواد مغذی فوق العاده ای می باشد.، بسیار حائز اهمیت است. از آن در تهیه غذا های مختلف استفاده می شود و علاوه بر این که غذا را خوش طعم می کند ارزش غذایی آن را نیز بالا می برد.

این نوع لوبیا دارای فیبرهای مرغوبی است که استفاده از آن سبب می شود دستگاه گوارش عملکرد بهترین داشته باشد و همچنین وجود کلسیم در آن به استحکام استخوان ها کمک می نماید. و در جلوگیری از پوکی استخوان بسیار مفید است، این محصول اعلا و مرغوب انرژی بخش می باشد و در تقویت بدن مفید و موثر می باشد و آن را می توان محصولی عالی در سلامت بدن به شمار آورد.  لوبیا چیتی مرغوب و تازه به دلیل این که چربی آن صفر می باشد در کاهش کلسترول موثر است و به دلیل پتاسیم در کاهش فشار خون نقش موثری دارد و آن را می توان محصولی عالی در سلامت قلب به شمار آورد.

06 3