ثروتی که حوزه روفرشی به من داد

ثروتمند شدن سخت است، اما ثروتمند ماندن حتی از آن هم سخت‌تر است ولی اب شروع یک تجارت هیچ کدام از این دو مورد سخت نیست، من با کسبو کاری نوینی که در حوزه روفرشی راه اندازی کردم توانستم وارد عرصه تجارت بشوم و به حقوق میلیاردی دست پیدا کنم.

روفرشی مخمل ضخیم

مردم ایران از قدیم علاقه بسیاری به روفرشی مخمل ضخیم تولید شده کار دست داشته اند و امروزه نیز این علاقه بیش از بیش در جامعه ایرانی دیده می شود نمونه های آنها روفرشی دوشانل مخمل زرکدار کشدار، قالیها با نقش و نگار ایرانی، لباسهای محلی و غیره را خریداری و استفاده می کنند تولید کنندگان نیز تنوع زیادی در محصولات قرار داده است.

جمعیت ایران نسبت به وسعتی که دارد دارای جمعیت متوسط و رو به بالایی در مقایسه با بقیه کشورها می باشد البته در سر تا سر دنیا جمعیت نسبت به قرنهای پیش بسیار بیشتر شده است و کره زمین هرگز میزبان جمعیتی 8 میلیاردی انسان را نداشته در صورتی که تعداد بسیاری از حیوانات به انقراض رسیده اند و بخشهای بسیار زیادی از کره زمین تبدیل به سکونت انسان گردیده و دیگر خبری از موجودات وحشی یا پوشش گیاهی وسیع نیست.

جمعیت بالای انسان باعث می شود تا تقاضا در بازار به شدت بالا رود و این تقاضا شامل هر محصول و اجناسی که توسط انسان مصرف شود خواهد بود به دلیل ناتوانی تامین مواد غذایی انسان با بکار گیری از کودهای شیمیایی برای پرورش و کاشت گیاهان و همچنین تولید و مصرف ویتامینها و هورمونها جهت پرورش انواع حیوانات گوشتی و لبنی توانسته است نیاز مواد غذایی انسانها را تامین کند.

البته نیاز انسانها فقط شامل خوراک نیست. دو اصل دیگری که تمامی انسانها باید از آن بی نیاز باشند مسکن و پوشاک است سکونتگاه انسان نسبت به قرون قبلی تغییر بسیار اساسی را شامل می شود.

08

روفرشی مخمل شانل فشرده

برای تعیین قیمت کارشناسان تولید جنس، رنگ، طرح، مدل، اندازه، روفرشی مخمل شانل فشرده و بدون کش بودن، ضد لک و ضد آب بودن تاثیر مستقیمی می گذارند و هر کدام از موارد ذکر شده می توانند نرخ را افزایش و یا کاهش دهند.

در موقع خرید انواع و اقسام روفرشی در بازار کشور ما باید دقت زیادی کرد، زیرا با دنیایی از تنوع در دسترس خریداران قرار می گیرند.

قیمت روفرشی شانل ابریشم را اگر می خواهید بدانید پیشنهاد می کنیم به سایتهای اینترنتی مراجعه کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن در این زمینه اطلاعات به دست آورید.

خرید روفرشیها در قیمتهای متفاوت موجب می شود افراد بیشتری برای خرید آنها اقدام کنند.

زیرا با شرایط اقتصادی افراد زیادی جور در می آیند، در ادامه قصد داریم قیمت عمده را با قیمت جزیی مقایسه کنیم که قیمت عمده روفرشیها از قیمت جزیی آنها ارزان تر هستند.

08

روفرشی مخمل شانل

تنوع در رو فرشی مخمل شانل که در خطوط تولید روفرشیها استفاده می شود دلیل خوبی برای تنوع در سطح کیفی محصولات است و روفرشی شانل ضخیم جدید و باکیفیت هدف خرید مشتریان زیادی قرار می گیرد.

باید گفت که با معاملات عمده این محصولات مواجه هستیم.

تولید کنندگان ایرانی و خارجی در ترکیه سعی دارند از الیاف باکیفیتی استفاده کنند و نمونه بارز الیاف شانل هستند.

با ضخامتی که دارند می توانند فرشها را در برابر ساییدگی، پا خوردگی، نور آفتاب و پارگی محافظت کنند.

این محصولات با تنوع طرح و رنگ زیادی در دسترس قرار می گیرند که با این تفاسیر خریداران تنوع طلب می توانند آنها را تهیه کنند.

روفرشی شانل از نخ پنبه ای پرزدار آماده می شود و می توان این محصولات را در نمونه های کلاسیک و مدرن خریداری کرد.

روفرشیهای شانل کلاسیک با طرحهای لچک، افشان و ترنج هستند و از ویژگیهای بارز آنها وزن سبک است که موجب می شود حمل آنها آسان تر شود و در گردش و مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند.

09