با خروج از منطقه امنی که ساخته بودم به ثروت رسیدم

 یکی دیگر از چیزهایی که به داشتن زندگی شاد کمک می‌کند، خروج از منطقه امن است. منطقه امن همان مردابی است که به دلیل عادت کردن به آن، حاضر نیستید ترکش کنید. از منطقه امن عادت‌ها خارج شوید و به سمت تجربه‌های تازه و مثبت پیش بروید. تجربه‌های تازه هم راه دیگری برای اضافه کردن معنا به زندگی است.

ما همواره به دنبال معنا بخشیدن به زندگی خود هستیم و در صورتی شاد زندگی خواهیم کرد که با تجربه‌های تازه خواه به شکل کمک به دیگران خواه به شکل یادگیری چیزهای جدید و…، رنگ و بو و معنایی مشخص به رگ‌های خشک روزهای تکراری اضافه کنیم. من از کارهای جدید ترس داشتم ولی با کنارگذاشتن این ترس و کار در حوزه کفش که بسیار پر سود است، اکنون به درآمد بالاییی رسیدم.

کفش مجلسی زنانه ترک

در ساخت و طراحی انواع مختلف کفش مجلسی زنانه ترک متریال های متنوعی استفاده می شود که جذابترین و لوکسترین آنها می تواند چرم اصل و طبیعی باشد.

این کفش ها در عین زیبایی بسیار راحت تر از انواع دیگر کفش مجلسی زنانه بوده و با توجه به بکارگیری چرم درجه یک در تولید این محصول دوام بیشتری در استفاده طولانی مدت دارد.

خرید کفش های مجلسی زنانه ترک در رنگ های عسلی، قرمز پوسته ماری، قهوه ای و مشکی متقاضی بالایی دارد می شود گفت جزء پرفروش های بازار محسوب می شوند.

در روند طراحی این کفش های زیبا چرم طبیعی اصل و با کیفیت استفاده شده و می توانند در مدل های رو باز، پاشنه بلند و کوتاه تولید شوند.

01

کفش چرم گاوی

خاصیت ضد آب بودن کفش چرم گاوی باعث شده که به یک کفش محبوب زمستانی تبدیل شود. همچنین اکثر افراد نمونه های نیم بوت را برای فصل سرد سال خریداری می کنند. یک کفش چرم مرغوب، سایز مناسبی دارد. حتما برای شما هم پیش آمده که اقدام به خرید کفش کنید و سایز پای خود را به فروشنده بگویید.

اما کفش برای پایتان کوچک و بزرگ باشد که معمولاً همه افراد می ‌گویند، قالب بندی کفشها باهم متفاوت است این موضوع تا حدود زیادی قابل قبول می باشد.

اما اگر کفش چرم اصل خریداری کنید به دلیل خاصیت انعطاف پذیری که چرم از خود نشان می دهد کفش پس از استفاده اندازه پای شما شده و به هیچ عنوان پا را اذیت نمی کند.

02

کفش چرم تابستانی زنانه

انواع مختلف کفش چرم تابستانی زنانه در بازار وجود دارد که بر اساس سلیقه خود از هر کدام که می خواهید می توانید خریداری کنید و در فصل تابستان از آن استفاده کنید.

کفشهای تابستانی زنانه و مردانه و بچه گانه بسیار کیفیتهای بالایی دارند و تنوع تولید این کالا نیز بسیار زیاد می باشد در خرید کفش تابستانی باید به عوامل مختلفی توجه کنید.

بر اساس سلیقه خود کفشی را انتخاب کنید بهتر است که کفشی کاملا استاندارد و طبی خریداری کنید تا پاهای شما در آن راحت باشد.

دارای قوس و پاشنه پا باشد تا کف پای شما درون کفش طبی تابستان خیلی احساس خستگی و فشار نکند و از فشار بر روی پا جلوگیری کند.

03