با حذف افکار ممنفی و اعتماد به خود درآمدم چد برابر شد

حذف افکار منفی را در دفتر برنامه ریزی روزانه زندگی یادداشت کنید تا بتوانید خودتان را شست و شوی مغزی دهید. یعنی اینکه تمام افکار منفی را از خودتان دور کنید. ترس ها را دور بریزید. محدودیت را در نظر بگیرید اما آنها را تبدیل به هیولای هشت سر نکیند. در ابتدای راه باید با لبخند و انرژی مثبت قلم را در دست بگیرید.

فراموش نکیند اصلی ترین محدودیت ها در ذهن ما وجود دارند. من درآمدم را از طریق خرید و فروش یخچال کسب نمودم و مجدد در همین زمینه سرمایه گذاری کردم که سبب سود چند برابر من شد در ادامه سه مدا یخچال پر طرفدار را معرفی میکنیم.

یخچال سفید اسنوا

از ملزومات و ضرویات هر آشپزخانه ای یخچال سفید اسنوا هست که با قیمت مستقیم از طریق این سایت خرید و فروش می شود.

در همین راستا، اطلاع از انواع یخچال اسنوا ایرانی و شناخت ویژگی ها و مشخصات هر یک و هم چنین قیمت آن ها به شما کمک می کند.

تا بهترین انتخاب را متناسب با سلیقه شخصی داشته باشید. از طرفی نیز با توجه به هزینه ای که در نظر دارید. هم چنین مقدار محوطه در اختیارتان در آشپز خانه، بهترین خرید را داشته باشید.

اولین گام در این جهت این است که مقدار خرید ماهانه خود را به صورت دوره های هفتگی یا ماهانه تخمین زده می شود.

تا در نتیجه بتوانید سایز یخچال ایده آل متناسب با نیاز خود را معین کنید و یک یخچال فزیزر با ابعاد مورد نظر را انتخاب کنید.

01 2

یخچال فریزر ال جی

برای حفظ سلامت اعضای خانواده و مصرف مواد غذایی سالم، لازم است یک یخچال فریزر ال جی خوب و با کیفیت خریداری و تهیه گردد. از جایی که هزینه قبوض مصرف انرژی برق، بالا است.

یخچال فریزر دو قلو ارزان و کم مصرف از لحاظ مصرف کمتر انرژی برق، مورد استقبال کاربران و خریداران قرار می گیرد.

می توان گفت یخچال فریزر دو قلو برای خانواده هایی با جمعیت زیاد و فضای کوچک بهترین انتخاب محسوب می شود.

به خصوص از لحاظ ظاهری بسیار به یخچال های ساید بای ساید مشابه است اما در عین حال، تفاوت هایی نیز دارد.

اولین و شاید مهم ترین تفاوتی که می توان در راستای مقایسه یخچال های دو قلو با یخچال های ساید بای ساید به آن اشاره کرد.

تفاوت در هزینه خرید این دو مدل محبوب است.

02 2

یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال فریزر نسل جدید با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ای که در تولید و ساخت آن طراحی شده است، می تواند طعم تازه مواد غذایی را حفظ نماید. یخچال ساید بای ساید سامسونگ کشویی با توجه به این که خنک کننده های چند منظوره دارند که به صورت مساوی در هر بخش از یخچال وجود دارند، به صورت اتوماتیک شروع به گردش هوای سه بعدی می کنند.

به این ترتیب هوای خنک را به صورت مساوی و یکسان در همه قسمت های یخچال پخش می نماید.

03 2