بام ثروت را با ایزوگام فتح کردم

یکی از محصولات کاربردی که همواره برای بام خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ایزوگام است با توجه به اینکه برای این محصول تقاضای بالایی وجود دارد یک گزینه عالی برای کسب درآمد می باشد من با ورود به حوزه ایزوگام مسیر زندگی ام را با ثروت همسو کردم و در مدت کوتاهی ثروت کلانی را به دست آوردم در ادامه می توانید با این حوزه پولساز بهتر آشنا شوید.

ایزوگام پشت بام آپارتمان

در رابطه با قیمت و نصب ایزوگام می توان گفت قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر روی سطوح مختلف قابل استفاده و اجرا است. عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد. از طرفی کیفیت سطحی که قرار است روی آن ایزوگام نصب شود هم در قیمت نهایی تاثیر گذار است؛ چنانچه عایق کاری روی سطح مورد نظر راحت تر باشد، هزینه نصب نیز کمتر است به طور مثال نصب ایزوگام روی پشت بامها سختی کار و اتلاف وقت کمتری دارد و به این ترتیب هزینه آن نیز کمتر است.

07 21

ایزوگام بام گستر

قیمت ایزوگام بام گستر زمانی که از تولیده کننده بدون واسطه این عایق خریداری شود به نسبت مناسب تر خواهد بود. ایزوگام از ترکیب چند ماده تشکیل شده است از جمله مواد مورد استفاده در این محصول پودر تالک، تیشو نخ دار و پوشال می باشد که همگی در کنار یکدیگر با هدف عایق بندی بهتر قرار گرفته اند. جالب است بدانید تا چهل سال گذشته که این محصول تولید و مورد استفاده قرار نگرفته بود، افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند .به مرور زمان مشکلاتی از جمله سنگینی این پوشش ها و همچنین عدم استحکام در برابر رطوبت، آن ها را به روشی نامطمئن و نامناسب تبدیل نمود. از همان زمان بود که محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد.

08 21

ایزوگام بدون فویل

همانطور که می دانید قیمت ایزوگام بدون فویل بسته به عوامل مختلف از جمله جنس، کیفیت و برند متفاوت می باشد. در ارتباط با تفاوت میان دو محصول ایزوگام های فویل دار و بدون فویل باید بگوییم که این دو محصول از نظر کاربردی یکسان هستند و به یک منظور و یک هدف تولید شده اند. اما اصلی ترین تفاوت آن ها وجود لایه ای آلومینیومی در مدل های فویل دار است که در آخرین مرحله تولید، بر روی ایزوگام می کوبند تا مقاومت آن را افزایش دهند. وجود فویل در ایزوگام های فویل دار، موجب شده تا هنگامی که خورشید با شدت زیادی می تابد، نور و گرمای آن به میزان ۸۰ الی ۹۰ درصد بازتاب پیدا کنند. به این شکل، ایزوگام آسیب نمی بیند و کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهد، به همین علت این محصول اغلب در شهرهای مرطوب یا گرم و آفتابی بیشترین کاربرد را دارد. ایزوگام بدون فویل برخلاف ایزوگام فویل دار برای مکان هایی مناسب است که در آن ها هیچ گونه تابش مستقیم نور و گرمای خورشید وجود ندارد. بنابراین به طور کلی می توان گفت برای تمامی قسمت های ساختمان به جزء پشت بام و بخش های خارجی، قابل استفاده است.

09 21