با ایزوگام از بام خانه ها به بام ثروت رسیدم

به عنوان کسی که با فعالیت در حوزه ایزوگام بسیار موفق عمل کرده است و ثروت چشمگیری را از این مسیر به دست آورده است، می توانم بگویم محصول ایزوگام بسیار پولساز می باشد و گزینه مناسبی برای کسانی که به دنبال یک کسب و کار ایده آل هستند می باشد. در اینجا چند نمونه پر فروش از محصول ایزوگام را بیان می کنم.

ایزوگام بام گستر

قیمت ایزوگام بام گستر زمانی که از تولیده کننده بدون واسطه این عایق خریداری شود به نسبت مناسب تر خواهد بود.در گذشته افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند. به مرور زمان مشکلاتی از جمله سنگینی این پوشش ها و همچنین عدم استحکام در برابر رطوبت، آن ها را به روشی نامطمئن و نامناسب تبدیل نمود. از همان زمان بود که محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد. شما همراهان عزیز برای انواع مکان های مورد نظر خود نظیر پشت بام، باند فرودگاه، استخر، تونل ها، نمای ساختمان، مخازن آب، سرویس های بهداشتی و غیره می توانید این محصول را با خیالی راحت انتخاب نمایید. به طور کلی اگر خواهان کسب اطلاعات از قیمت ایزوگام بام گستر به همراه نصب آن در سال ۱۴۰۱هستید، بهتر است بدانید هزینه نصب با توجه به محدوده و فضای مورد استفاده متغیر می باشد.

04 20

ایزوگام پشت بام آپارتمان

در رابطه با قیمت و نصب ایزوگام می توان گفت قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر روی سطوح مختلف قابل استفاده و اجرا است. یک عامل مهم در تعیین قیمت نصب ایزوگام میزان ناهمواری سطوح زیرین است؛ در صورتی که لایه های ایزوگام قدیمی تکه تکه شده یا باد کرده باشد و به صورت یک دست نباشد، هزینه زیرسازی هم به قیمت نهایی اضافه می شود. متراژ ایزوگام به کار رفته نیز در برآورد هزینه کلی نصب نقش دارد و در واقع بخش اصلی هزینه ها به این قسمت مربوط می شود. نکته مهم در هنگام تسویه حساب هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام آپارتمانها این است که تمام واحدها بر اساس متراژ واحد خود می بایست در پرداخت هزینه ها شرکت کنند.

05 20

ایزوگام بدون فویل

قیمت ایزوگام بدون فویل بسته به عوامل مختلف از جمله جنس، کیفیت و برند متفاوت می باشد. این محصول کاربردی به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی همچون انعطاف پذیری بسیار بالا، برای پوشش دادن دیوارپی ها و غیره  استفاده می شود. این نوع ایزوگام انواع مختلفی دارد که تفاوت آن ها در میزان ضخامت شان می باشد و هر نوع آن به دلیل داشتن میزان مقاومت های گوناگون، در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. ایزوگام بدون فویل تک لایه و دو لایه از انواع مختلف این محصول هستند. نوع تک لایه از میزان ضخامت کمتری برخوردار است و آن را بیشتر در مکان هایی که آبریز کمتری دارند همچون آشپزخانه یا تراس به کار می گیرند.

06 21