نکاتی که باید درباره موفقیت مالی بدانید

این واقعیت از هیچ کس پوشیده نیست که موفقیت مالی در گرو پس انداز است. اگر پس انداز داشته باشید می توانید آن را در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید و به سود برسید. من در حوزه انواع ایزوگام‌‌‌‌‌ کسب و کار خود را آغاز کردم و به موفقیت مالی بزرگی دست پیدا کردم.

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام بدون فویل برخلاف ایزوگام فویل دار برای مکان هایی مناسب است که در آن ها هیچ گونه تابش مستقیم نور و گرمای خورشید وجود ندارد. یکی از مسایل مهمی که باید در مورد خرید هر محصول با دقت به آن توجه کرد قیمت ایزوگام بدون فویل است.

بنابراین به طور کلی می توان گفت برای تمامی قسمت های ساختمان به جزء پشت بام و بخش های خارجی، قابل استفاده است.

این محصول کاربردی به دلیل داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فردی همچون انعطاف پذیری بسیار بالا، برای پوشش دادن دیوارپی ها و غیره  استفاده می شود.

این نوع ایزوگام انواع مختلفی دارد که تفاوت آن ها در میزان ضخامت شان می باشد و هر نوع آن به دلیل داشتن میزان مقاومت های گوناگون، در مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

19 11

ایزوگام پشت بام آپارتمان

عوامل و فاکتورهای بسیاری بر روی قیمت ایزوگام پشت بام آپارتمان تاثیر دارد؛ یکی از مهم ترین این عوامل نوع و کیفیت ایزوگام به کار رفته است که طبیعتاً هر چه کیفیت و مرغوبیت کالا بیشتر باشد، هزینه کلی نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد شد.

داشتن کیفیت از مهم ترین ویژگیهای یک ایزوگام ایده آل است که معیارهای خاصی برای تعیین آن وجود دارد از جمله این معیارها خاصیت انعطاف پذیری و نرمی مناسب، استحکام و مقاومت بالا، یکنواختی ضخامت در تمام قسمتهای ایزوگام و عدم وجود بریدگی یا سوراخ روی رول یا لبه های آن است.

نصب صحیح ایزوگام با کیفیت سالها دوام و ماندگاری دارد و اگرچه شاید قیمت اولیه بالاتری نسبت به ایزوگامهای نا مرغوب داشته باشد، اما در دراز مدت یک سرمایه گذاری خوب به حساب می آید.

20 11

ایزوگام بام گستر

ورقه های فویل که از جنس آلومینیوم بوده و برای حفظ ایزوگام بام گستر در روزهای گرم سال بسیار مناسب می باشد، این پوشش با دارا بودن ویژگی انعکاس نور مانع از نفوذ گرما به داخل لایه ها و تخریب و شل شدن قیر می شود. قیمت ایزوگام بام گستر برای خریداران اهمیت بالایی دارد.

از دیگر مواد مورد استفاده در این محصول پودر تالک، تیشو نخ دار و پوشال می باشد که همگی در کنار یکدیگر با هدف عایق بندی بهتر قرار گرفته اند.

جالب است بدانید تا چهل سال گذشته که این محصول تولید و مورد استفاده قرار نگرفته بود، افراد برای پوشش سقف خانه ها و جلوگیری از نفوذ آب و خرابی از آسفالت و قیر گونی استفاده می کردند.

از همان زمان بود که محصولی جدید جایگزین روش های سنتی شده و سبب خرسندی و آرامش خیال افراد از استحکام سازه هایشان شد.

21 11