با تقویت باورهایم به ثروت رسیدم!

همیشه فکر میکردم پول و ثروت برای دیگران هست و سرنوشت برای من بی پولی و سختی رو رقم زده. مدتی بود که در شرایط سختی بودم و خودم را باخته بودم، همزمان با یک مشاور آشنا شدم و با راهنمایی هایش، دریافتم که باید باورهایم را تغییر بدم و برای آینده تلاش کنم. با تحقیق و جستجو بسیاری از نکات کسب و کار و موفقیت را یاد گرفتم و در حال حاضر به یکی از بزرگترین افراد در حوزه تجارت تبدیل شدم و مسیر زندگی ام تغییر کرد.

خمیر خرما

قیمت خمیر خرما را کیفیت خرماهای مصرفی تعیین می‌کنند. یکی از ساده ترین و خوشمزه ترین محصولات فراوری شده خمیر خرما است. کشورهای بسیار زیادی این ماده مغذی کاملا ارگانیک را از ایران خریداری می‌کنند زیرا حفظ سلامتی مردمشان اهمیت بسیار فراوانی دارد. با توجه به افزایش افراد دیابتی به خاطر مواد غذایی شیمیایی و شیرین کننده های مصنوعی خمیر خرما جایگزینی بسیار مناسب برای انواع شکر و شیرین کننده های مصنوعی است.

07 19

خمیر پسته

قیمت خمیر بسته به فاکتورهای مختلفی از جمله میزان خلوص و کیفیت خمیر پسته بستگی دارد. یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده ترین خشکبار‌ها در میان ایرانیان مغز پسته می‌باشد و به مرور زمان و با پیشرفت علم و تکنولوژی فرآورده‌های مختلفی از مغز پسته تهیه و فرآوری شده است ، مانند پودر پسته، خلال پسته، خمیر پسته یا همان کره پسته و… هر چقدر مغز پسته استفاده شده در کره پسته کیفیت بهتری داشته باشد و همچنین رنگ سبز تری داشته باشد کره پسته تولیدی نیز مرغوب تر و خوشمزه تر خواهد بود.

08 19

خمیر فندق

قیمت خمیر فندق بر اساس کیفیت و طعم آن متغیر است. این ماده خوراکی در کنار بر ظاهر زیبایش، هنگامی که زیر دندان می‌رود، طعم دلنشین طبیعت را در فضای دهان پخش می‌ کند. همچنین این محصول دارای خواص بی شماری است که برای بدن مفید است. مغز فندق را می‌‌توان به شکل خام، بوداده یا به صورت خمیر مورد استفاده قرار داد. ویژگی های این محصول بی نظیر علاوه بر طعم فوق العاده‌اش، غنی از مواد مقوی نظیر ویتامین ‌ها، مواد معدنی، ترکیبات آنتی اکسیدانی و چربی‌ های سالم است.

09 19