با محصول چوب تضمینی میلیاردر شوید

شما هم می توانید با محصول چوب تضمینی میلیاردر شوید چون خودم هم توانستم با فعالیت در این حوزه به ثروت بسیار برسم و در آمد بالایی داشته باشم. در ادامه با چند نمونه از آن آشنا می شویم.

چوب راش

سفارش جزئی باعث افزایش قیمت چوب راش خواهد شد. دسته ی اول چوب های نراد روسی است که به دلیل مقاومت در برابر رطوبت در مناطق شمالی کشور استفاده ی زیادی دارد. رنگ این چوب سفید بوده و رگه های سرخ در آن یافت میشود. دسته ی دوم چوب های یولکای روسی است که برای صنعت دکوراسیون و کابینت استفاده میشود، به دلیل سبکی آن ها. رنگ این چوب مایل به زرد میباشد. و بالاخره دسته ی سوم چوب های ساسنای روسی است که رنگی صورتی شکل دارند و کمی چرب میباشند. از این چوب ها جهت ساخت پالت، قایق، مبلمان و وسایل مشابه استفاده میشود. جالب است بدانید که قبل از واردات این محصول و در کشور مبداء بازرسی های لازم از این چوب ها صورت میگیرد تا از نبود موریانه و قارچ و نیز پوسیدگی آن مطمئن شوند.

10 11

چوب روسی

مجموعه ی ما در واردات بهترین چوب روسی ایرانی پیشگام بوده که  کیفیت و قیمت چوب روسی بسیار مناسب میباشد. شما نجاران و درودگران عزیز میتوانید برای بالاتر بردن کیفیت محصولات تولیدی خود از الوار های مجموعه ی ما خرید کرده و در راحتی استفاده از این چوب ها و افزایش ماندگاری محصولات خود بهره مند شوید. مجموعه ی ما آماده ی ارتباط گیری شما عزیزان از طریق شماره ی موجود در سایت میباشد و یا میتوانید با پر نمودن فرم موجود در سایت از تماس کارشناسان امر بهره مند و مشاوره های لازم اعم از اطلاع از نوع چوب ها و تنوع قیمتی آن ها و هر سوال دیگر در زمینه ی چوب را از ایشان جویا شوید.

11 11

چوب صادراتی

سفارش عمده باعث کاهش قیمت چوب صادراتی خواهد شد. چون این نوع از چوب در برابر آب مقاوم بوده است و به دلیل داشتن رنگ روشن و سفید زیبایی و بزرگی به آشپزخانه ی شما خواهد بخشید، پس گزینه ی خوبی برای کابینت می باشد. از همین رو خرید و فروش اینترنتی چوب روسی گرد هم امروزه بسیار متداول گشته و کسانی که برای ساخت کابینت خانه خود دنبال چوبی با کیفیت هستند اقدام به خرید آن می نمایند.

چوب ها از جمله از اقلامی می باشد که دارای تنوع بالایی است. چوب روسی روشن دارای مدل های مختلفی می باشد مثل چوب روس یولکا، نراد و ساسنا که هر کدام از این نوع از چوب ها کاربرد متفاوتی در صنعت نجاری دارند.

بیشترین کاربرد چوب روسی در دکوراسیون مانند تخت وکمد می باشد به طوری که در سقف ساختمان ها از این نوع چوب استفاده می شود زیرا این چوب وزن کمی دارد و به راحتی نصب شده و امکان افتادن آن نیست.

12 11