راز ثروتمند شدن و تولید پول و ثروت

پولدار شدن فقط یک رمز دارد. این رمز بسیار ساده است اما تمایل زیادی به مخفی شدن دارد! در حدی که اگر از یک فرد خیلی پولدار و ثروتمند سوال بپرسید که علت پولدار شدنش چیست نمیتواند به شما پاسخی دهد و ممکن است این راز را فراموش کرده باشد و درگیر دلایل سطحی شده باشد و نتواند در نهایت جواب دقیق و واضحی به شما بدهد. نتیجه ای که میتوان از سخنان بزرگان و افراد ثروتمند گرفت این است که اگر در حال تولید محصولی هستید یا میخواهید در این حوزه فعالیت کنید روی آن و ساختن چیزهای مفید و با ارزش وقت بگذارید و تمرکز کنید.

پنل سقفی

قیمت پنل سقفی در مراکز فروش بدین صورت است. امروزه برای تامین نور در اماکن گوناگون علی الخصوص منازل مسکونی از پنل سقفی روکار 60* 60 استفاده می شود، این محصول دارای توانایی بالایی در نور دهی بود و با توجه به اندازه مناسبی که دارد در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می شود از این محصول درجه یک برای استفاده در ساختار پروژه های خود استفاده نمایند. بسیاری از استادکاران و متخصصان امور ساخت و ساز از این محصول به عنوان بخشی مهم در هنگام ساختن ملک های خود استفاده می کنند.

13 11

پنل ال ای دی

قیمت پنل ال ای دی 12 وات تکنوتل مدل سقفی روکار، که دارای توان مصرفی 12 می باشد، بسیار کم مصرف محسوب می شود. تکنوتل بالاترین تنوع در زمینه پنل در سرزمین عزیزمان ایران را دارد. این پنل دارای قدرت نوردهی بسیار بالا و مصرف فوق العاده کم است. این پنل پس گذشت زمان و استفاده دچار افت نوری نمی شود. پنل ال ای دی 12 وات تکنوتل سقفی روکار از عمر بسیار طولانی بهره می برد و قابلیت نصب بسیار آسانی دارد. میزان نوردهی این محصول 930 لومن اندازه گیری شده است. می توان پنل های تکنوتل را جایگزین مناسبی برای کم کردن تعداد لامپ های پرمصرف جهت روشنایی استفاده کرد. طول عمر این پنل 25000 ساعت بوده و زاویه نوردهی آن 120 درجه است.

14 11

پنل روکار

پنل های روکار معمولا اشکال مختلفی دارند و قیمت پنل روکار با انواع آن متفاوت است. پنل های روکار انواعی از چراغ های نوری ال ای دی هستند که رده انرژی A+  و A++ دارند. و بسیار کم مصرف هستند. استفاده از این پنل ها در طولانی مدت بسیار اقتصادی خواهد بود. نحوه نصب این پنل ها بسیار آسان است و سریع انجام می شود. این پنل ها در اشکال متنوع و در اندازه های مختلف تولید می شوند و شما بسته به نیاز خود می توانی آن ها را خریداری نمایید. انواع 30 در 30 و نمونه های سایز بزرگ و 60 در 60 بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این پنل ها نور یکنواخت دارند و شما بسته به متراژی که می خواهید این پنل ها را نصب کنید باید سایز و تعداد مناسبی انتخاب کنید تا نور کافی داشته باشید .پنل های روکار  IP 40 و IP 20 هستند. به این معنی که در برابر گرد و غبار و شرایط جوی مقاوم هستند و در محیط هایی با شرایط دمایی متفاوت قابلیت استفاده را دارند.

15 11