با کود اسکناس چاپ کردم و پولدار شدم

شغل های متعددی را گذراندم ولی در هیچکدام آن حقوق مطلوب که بتواند مرا راضی کند را نتوانستم دریابم در نهایت تصمیم گرفتم به صورت مستقل و برای خود کاری را راه بیاندازم، کار خود را با محصول کود شروع کردم و پس از گذشت ده روز مشتری های خودرا یافتم.

کود اوره

کودها یکی از مهمترین محصول برای افازیش سطح کیفی خاک می باشند که مواردهای بسیار مختلفی دارد یکی از نوع پرتقاضای آن کود اوره ارگانیک کامل طبیعی می باشد این نوع کودها دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند که برای شما عزیزان می تواند بسیار بصرفه باشد. کودها از لحاظ کیفیتی و نوع به گونه های مختلفی تقسیم می شوند که می توانیم به فضولات و بازیافتهای حیوانات و نوع دیگر آن کمپوست و غیره نام ببریم.

این محصولات به علت دارا بودن موادهای معدنی فراوانی که دارند برای خاک بسیار مهم بوده و می توانند حائز اهمیت باشند. شما می توانید از طریق راه های مختلفی نسبت به خرید این محصولات اقدام کنید و بهترین نوع این محصولات را خریداری فرمایید. کودهای آلی مانند دیگر کودها نمی باشند و می توانید از این محصولات به راحتی استفاده کنید زیرا به خاک ضرری نمی رساند و خاک را تا میزان بسیاری تقویت می کند.

13 8

کود میکرو

جالب است بدانید که کودهای شیمیایی به دو دسته کود میکرو و ماکرو المنت تقسیم می شوند، در کودهای ماکرو المنت مواد مغذی بسیاری وجود دارد که از مهمترین مواد اصلی برای رشد گیاهان می باشد که اگر این مواد مغذی در هنگام رشد گیاهان وجود نداشته باشد میزان باروری و همچنین رشد آنها به خوبی انجام نمی گیرد و در برخی موارد منجر به از بین رفتن گیاه می شود.

این کود شیمیایی در صنعت کشاورزی جایگاه ویژه ای دارد، درست است که گیاهان برای رشد به این کود کمتر نیازمند هستند اما استفاده از آن ضروری می باشد. همنطور گه می دانید آهن از مواد مغذی است که در کود میکرو المنت یافت می شود که وجود این مواد در گیاهان به تشکیل سبزینه گیاه کمک بسیاری می کند.

14 8

کود سبز

بعد از آنکه کود سبز را به خاک برگشت دادیم قسمت ریشه و قسمت هوایی آن پوسیده می شوند و دوباره به خاکبر می گردد، در زمینهای که شنی و سبک هستند کود سبز باعث چسبندگی خاک و در خاکهای سنگین و رسی باعث سبک و پوک شدن خاک می شود. ۲. افزایش ازت در خاک؛ کود سبز علاوه برمواد آلی مقداری ازت هم به خاک اضافه می کند که این مقدار بسته به شرایط و نوع گیاه ممکن است خیلی ناچیز و یا قابل توجه باشد، به طور مثال اگر این گیاه بازگردانده به خاک از نوع خانواده بقولات باشد در صورت شرایط مساعد توانایی جذب و تثبیت ازت آزاد در هوا را دارند. خال آنکه اگر غیر از گیاه لگومینه به خاک برگردد فقط در شکل ازت اولیه تغییر ایجاد می شود و از نوع معدنی به الی تبدیل می شود ولی افزایش پیدا نمی کند. ۳. حفاظت از خاک؛ در زمانهایی از سال که خطر فرسایش خاک وجود دارد برای آنکه خاک بدون محافظ باقی نماند از یک گیاه برای پوشش آن استفاده می کنند.

15 8