برای ثروتمند شدن تفکرم را تغییر دادم

یکی از عواملی که باعث شد من در مدت زمان کوتاهی به یک فرد ثروتمند تبدیل شوم ایجاد تغییر در تفکرات و ذهنیتم بود و این امکان را برایم فراهم کرد که در حوزه تولید پوشاک فردی نامدار شوم و در این مطلب برخی از محصولاتم را معرفی خواهم کرد.

بادی پسرانه

بادی پسرانه یکی از نمونه های جدیدی است که از آن می توان برای مهمانیها و خارج از منزل استفاده کرد و جلوه و ظاهر بسیار زیبایی را به وجود آورد. این بادیها در انواع مدلهای آستین کوتاه، آستین بلند، حلقه یا بندی موجود می باشند و در نوع دخترانه و پسرانه با رنگها و طرحهای جذاب نیز تنوع و گوناگونی بسیاری دارند.

هنگامی که شما فرزند خود را در آغوش می گیرید اگر لباس بادی به تن داشته باشد بالا نمی رود و در نتیجه شکم و پهلوی او سرما نخواهد خورد و با ایجاد گرمای مطبوع و پوشش خوبی که از خود ارائه می‌ دهد باعث بیمار شدن نوزاد و کودک شما نیز نمی شود. به همین دلیل برای فصول زمستان، پاییز و در حالت کلی فصول سرد سال بسیار مناسب می باشند اما بادیهای مخصوص فصل گرما نیز وجود دارند که از جنس نخی هستند و بسیار راحت اند.

13 7

بادی لی

در واقع بادی لی جزو البسه های پرکاربرد برایی تمامی افراد می باشند که از جمله نوزادان نیز از این بادیها بسیار استفاده می نمایند بادی بچگانه لباسی می باشند که یکسره بوده و از بالا آن را می پوشند و در میان دو پا به وسیله سنجاق یا دکمه به همدیگر وصل خواهند شد. این لباسها می توانند در مکانهایی که عوض کردن پوشک عطری نوزاد برایتان سخت است بسیار کارتان را راحت کنند و شما بدون اینکه لباس را از تن نوزاد خارج کنید می توانید پوشک او را تعویض نمایید.

این لباس به شما این امکان را می دهد که بتوانید بسیار آسان لباس کودکتان را در هر مکانی عوض کنید شما با خرید این محصولات می توانید تا میزان زیادی از حجم کارهای خود را کاهش دهید زیرا به جای اینکه از بلوز و شلوار بصورت جدا استفاده کنید می توانید از بادی به تنهایی استفاده نمایید که می تواند جایگزین هر دو مورد باشد. این بادیها دارای جنسهای بسیار متفاوتی هستند که شما می توانید بر اساس مقدار پولی که در نظر داریدد برای پرداخت این محصولات را برای خود خریداری نمایید.

14 7

بادی مجلسی

بادی مجلسی دارای طرحها و مدلهای بسیار متنوعی هستند که می توانید بر اساس جنسیت و سلیقه شخصی خود آنها را خریداری نمایید. جنس بادی یکی از ارکان اصلی در زمان انتخاب این نوع البسه برای کودکان است که باید به آن دقت نمایید زیرا در تماس مستقیم با بدن کودک است و می تواند باعث اذیت و ایجاد آلرژی بدن شود.

این لباسها دارای مدلهای آستین دار، بدون آستین و آستین کوتاه است که در مدلهای عروسکی، ساده و فانتزی قابل خریداری می باشند. شما با توجه به فصلی که در آن قرار دارید می توانید نوع متناسب از بادی را خریداری نمایید و برای فصول سرد سال بهتر است از جنس پنبه و پشمی استفاده نمایید. برای فصول گرم و تابستانی بهتر است از لباس با الیاف نخ و کتان استفاده نمایید تا بدن نوزاد شما کمتر دچار تعریق شود.

15 7