ثروت را با آغوش گرم پذیرفتم

با تجارت در حوزه خرما بسیاری از رویا های دوران بچگی را به واقعیت تبدیل کردم. رویا هایی که حتی فکر نمیکردم یک روزی از نزدیک آنها را در آغوش بگیرم. پله های ثروت را با تلاش و تقلای فراوان طی کردم و در حال حاضر بزرگ ترین تامین کننده محصول خرما هستم.

خرما بم

اکثر توزیع کنندگان و مراکز فروش در شهر بوشهر خرما بم را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان می رسانند و در بسته بندیهای مختلفی به دست مشتریان می رسند. افراد زیادی طرفدار این نوع خرما می باشند زیرا این نوع خرما از ماندگاری بالاتری برخوردار می باشد و می توان آن را به صورت آجیل و خشکبار در جیب خود همراه داشت و یا نمونه های مرغوب آن را برای مصرف شخصی و یا پذیرایی از مهمان مورد استفاده قرار می دهند. یکی از مهم ترین خواصی که خرما بم دارد و مورد استقبال زنان باردار قرار گرفته است، مزایای آن برای جنین است که می تواند تا حد بسیار بالایی در رشد و استحکام استخوان بندی جنین مصرف این خرما موثر باشد و همچنین دردهای پا و کمر مزمن که در دوره بارداری به سراغ زنان باردار می آید را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و درمان می کند.

16 7

خرما کلوته

مصرف خرما کلوته به دلیل داشتن مواد معدنی بسیار زیادی از قبیل کلسیم، منیزیم، آهن، منگنز و غیره می تواند در درمان و جلوگیری از کم خونی اقدام کند و همچنین کلسترول ال دی ال خون را کاهش دهد و باعث سلامت قلب و عروق گردد. بسته بندیهای بزرگ و ده کیلویی خرما کبوته خوزستان و خرما مضافتی بم در اکثر شهرهای ایران به فروش می رسد و توزیع کنندگان مواد غذایی انواع آن را به صورت عمده ای و یا جزئی اراده می کنند که حتی در برخی از بازارها به دلیل استقبال مردم این محصول به صورت فله ای نیز به فروش می رسد. این نوع خرما مورد استقبال افراد دیابتی نیز قرار گرفته است و از آنجایی که قند موجود در این نوع خرما از نوع فروکتوز می باشد، مصرف آن میزان قند خون را افزایش نمی دهد و مشکلی برای این افراد به وجود نمی آورد.

17 7

خرما ربی

همانطور که دیده اید خرما ربی بدون هیچ گونه شهدی می باشد و رنگ آن قهوه ای کم رنگ می باشد و داخل آن معمولا سفید رنگ است که کمی نرم است و نسبت به خرماهای دیگر اما سفت تر به نظر می رسد. خشکی بیش از اندازه این محصول می تواند نشان از ماندگی و کهنگی این محصول باشد و اگر خرما زاهدی بیش از اندازه نرم باشد باز هم نشان از عدم مرغوبیت آن دارد. این محصول در بیشتر مراکز فروش خشکبار موجود است که نمونه های تازه و مرغوب آن را به فروش می رسانند.

18 7