ایزوگام محصولی است که من را از زندان رفتن نجات داد

شکست در کسب و کار قبلی و همچنین برگشت خوردن چک هایم سبب شده بود تا در یک قدمی زندان باشم و چون پولی برای شروع فعالیت جدید نداشتم به شدت ناامید شده بودم، در همین زمان دوستم من را با تجارت نوین که سرمایه اش با پول مشتری می باشد آشنا کرد و توانستم با ورود به آن با محصول ایزوگام به اوضاع نابسامان مالی ام خاتمه بدهم و رفته رفته ثروت بسیار زیادی را برای خود جمع آوری کردم.

ایزوگام بندرعباس

یکی از تولیدکنندگان بزرگ ایزوگام در جنوب، بندرعباس می باشد در این منطقه بدلیل رطوبت، همیشه با مشکلات عایق ساختمان ها دست و پنجه نرم میکردند. اما با ظهور ایزوگام بندر عباس تحولی عظیم در صنعت عایق سازی به خصوص عایق رطوبتی نانو ایجاد شد و قیرگونی به انحطاط رفت، قیر گونی در کنار تمام مزیت هایی که دارد دارای مشکلاتی هم می باشد مانند وزن زیاد که ساختمان های قدیمی ساز را تحت فشار قرار می دهد. بنابراین اکثر افراد ایزوگام را انتخاب می کنند که هم سبک می باشد و هم نصب آن بسیار راحت تر انجام می گیرد.

عمده شهر های باران خیز دارای کارخانجات عایق سازی می باشند که از آن میان می توان کارخانه ایزوگام جعفری زنجان و ایزوگام استخری را نام برد. این کارخانه تولیدات فراوان ایزوگام سازی را بر عهده دارد و انواع ایزوگام در لایه بندی های متفاوت را به بازار عرضه می کند. انواع سه لایه و پنج لایه از این تولیدات می باشند که میزان افزایش لایه بستگی به مکانی دارد که می خواهید از آن استفاده ببرید دارد.

04 13

ایزوگام استخری

از جمله مواردی که باید حتما در حین ساخت منزل به آن توجه نماییم ایزوگام استخری و دیوار می باشد و جزو مواردی می باشد که باید لحاظ شود تا خیال شما از ورود باران به داخل منزل راحت شود. دیوارهای بیرونی منازل به دلیل نزدیکی به محیط خارجی بیشتر در معرض رطوبت و ورود آب و سایر مایعات می باشند. به همین دلیل شما می بایست از موارد مناسبی استفاده کنید تا خیال شما را از این بابت راحت نمایند. ایزوگامها در اندازه های متفاوتی و بسته به محیط تولید می شوند که نصب ان توسط افراد خبره در این کار انجام می شود.

 جدای از مهارت شما حتما باید جانب احتیاط در حین کار را رعایت نمایید بدین صورت چون دیوارهای بیرونی مکان مناسبی برای این عمل نیستند شما مجبور به استفاده از داربست برای ایزوگام کردن می باشید. افرادی که به این کار مبادرت می کنند باید علاوه بر تمرکز بر روی کار خود به ارتفاع محیط هم توجه داشته باشند.

05 13

ایزوگام

امروزه ایزوگام عموما یک نوع عایق و محافظ ضد رطوبتی می باشد که اغلب جهت پوشش دهی سطوح مختلف در برابر نفوذ آب و رطوبت هوا مورد استفاده قرار می گیرد که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده و همواره با استفاده از گرما بر بستر بام و مکان مورد نظر چسبانده و نصب می شود.

در سالیان اخیر از خدمات ایزوگام اغلب جهت پوشش دهی سطوح پشت بام ها ، دیوار، استخر، سرویس های بهداشتی ، لوله های آب، نفت و گاز و بسیاری سطوح دیگر استفاده می کنند. ایزوگام عموما تنها یک عایق رطوبتی نمی باشد و همواره استفاده از آن ها در زمستان باعث نگهداری و حفظ دمای درون محیط ساختمان شده و در فصل تابستان نیز باعث خنک تر شدن ساختمان و بازتاب نور نیز می شود.

06 14