نکته ای که قبل از شروع کارآفرینی باید بدانید

اگر قصد شروع فعالیتی جدید را دارید یا می خواهید کارآفرینی ایجاد کنید دست نگه دارید، چراکه قبل از شروع باید نکته ای مهم را در نظر داشته باشید، اگر فکر می کنید که شناخت حوزه کاری مهم است درست فکر می کنید اما مهم تر از این نکته، پرکاربرد بودن حوزه کاری است به عنوان مثال شما می توانید فعالیت خود را در زمینه بتونیت شروع کنید که در زیر کاربردهای آن را معرفی کرده ایم.

بنتونیت کشاورزی

از بنتونیت در تصفیه خانه ها نیز استفاده می گردد زیرا بنتونیت کشاورزی برای تصفیه فاضلابها بسیار مفید و کاربردی می باشد و می تواند آبهای زیرزمینی را از این آلاینده ها و آلودگیها محافظت نماید.

همان طور که ذکر شد بنتونیتها استفاده های متعددی دارند از جمله بنتونیت رنگسازی و بنتونیت محصولات آرایشی بهداشتی و حتی پزشکی زیرا به عنوان ماده پرکننده در برخی از داروها می باشند و می توانند عمل جذب را بهتر سازند.

با توجه به این نکته ذکر شده پس، از آن در کرمهای محافظت پوست، کرمهای ضد حساسیت، مرطوب کننده ها، لوسیونها، و غیره نیز استفاده می‌شود.

در پزشکی نیز هنگامی که کسی به وسیله فلزات سنگین دچار مسمومیت می شود از بنتونیت به عنوان پاد زهر آن استفاده می کنند، حتی اگر بروشورها و یا نوشته های روی کرمهای رفع آفتاب سوختگی، کرمهای آرایشی، پودرهای مخصوص بدن و یا غیره را بخوانید، درصدهایی از بنتونیت را در آنها مشاهده خواهید کرد.

25 4

بنتونیت حفاری

استفاده از این محصول در صنایع مختلفی کاربردی می باشد. خریداران بنتونیت حفاری می توانند آن را به صورت عمده هم خریداری نمایند.

این محصول شگفت انگیز به دلیل خاصیتی که دارد در صنعت تولید روغنهای نباتی کاربرد فراوانی دارد. در صنعت ساختمان سازی می توان به عنوان یک ملات پر کاربرد و روان سازی بتن استفاده کرد.

در درز گیری استخرها، تولید بتن آرمه، تولید سنگ های نسوز و غیره کاربردهای فراوان دارد. در استفاده از صنعت کشاورزی برا شیر دهی بهتر حیوانات در خوراک دام و طیور از بنتونیت استفاده می کنند.

26 4

بنتونیت ارت

بر اثر بارندگی و نفوذ رطوبت داخل خاک ها نمک ها پس از مدتی شسته می شوند و به لایه های زیرین انتقال می یابند همچنین حمل و نقل بنتونیت ارت به نسبت ذغال ها و نمک ها راحت تر می باشد. پودر های بنتونیت در صنعت به دلیل جذب بسیار بالای آب و چسبندگی بسیار پرکاربرد می باشند.

جالب است بدانید که بنتونیت ها در محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود و همچنین به دلیل جذب بالایی که دارند امکان تشکیل یک خمیر یکنواخت را دارند به همین خاطر در تولید برخی از دارو ها از آن ها استفاده می شود همچنین به عنوان یک پاد زهر بسیار عالی برای جلوگیری از مسمومیت از فلزات سنگین استفاده می شود.

یکی از کاربرد هایی که می توان برای بنتونیت ها نام برد در صنعت کاغذ سازی می باشد استفاده از بنتونت ها می تواند تا حدودی رزین های که می تواند منجر به مسدود شدن برخی از قطعات ماشین آلات می شود را حذف می کند.

27 4