چرا برخی از افراد زودتر ثروتمند می شوند؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا بعضی از افراد هر چه کار و تلاش می کنند به جایی نمی رسند اما برخی از افراد خیلی سریع به پول می رسند و ثروتمند می شوند، ما به این سوال شما پاسخ می دهیم، تفاوتی که افراد ثروتمند با سایر افراد دارند این است که کار خود را جدی می گیرند و فکر خود را روی هدفی که دارند متمرکز می کنند تا به نتیجه برسند، شما نیز می توانید با شروع فعالیت در زمینه بلوک های ساختمانی زودتر ثروتمند شوید که در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

بلوک

بلوکهای لیپر(بلوک پرلیتی) از ضریب انتقال صوت بسیار کمی برخوردار می باشند یعنی این بلوک به سختی و به میزان بسیار کمی صدا را انتقال می دهند.

اما در بلوکهای لیکا(سیمانی) این خاصیت وجود ندارد. بلوک لیکا به میزان بسیار ناچیز صدا از انتقال صدا جلوگیری می کنند و فرکانسهای صوتی به راحتی از ساختار بلوکهای لیکا عبور می کنند اما استفاده از بلوکهای لیپر می تواند یک تیر و چند نشان باشد.

در ادامه به مزایای بلوکهای لیپر و مقایسه ی آن با بلوکهای لیکا می پردازیم. بلوکهای لیپر به دلیل حبس کیسه های هوایی در ساختار خود، از انتقال گرما به بیرون از محیط تا حدود زیادی جلوگیری می کنند.

13 4

بلوک سفالی

یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمان سنتی در دیوار چینی و ساخت سقف های ساختمان ها بلوک سفالی سقفی شاهرود است که به آجر سفالی نیز مشهور بوده و قیمت مناسبی نیز دارد.

این بلوکهای سفالی که از آب و خاک رس تشکیل شده اند در قالبهایی سوراخ دار در ابعاد و اشکال مختلفی تولید شده و به عنوان یکی از اساسی ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

این مصالح به صورت کلی به دو روش مورد استفاده انبوه سازان و صنعت ساخت و ساز قرار می گیرد که که چنانچه از آنها در سقف ساختمان استفاده شود معمولا به آنها سقف تیرچه بلوک گفته می شود و در صورتی که از آنها برای ساخت دیوار استفاده شود به آنها بلوک سفالی دیواری گفته می شود که استحکام فوق العاده ای نیز خواهند داشت.

14 4

بلوک فوم دار

یکی از اجزاء مهم و پر کاربرد در صنعت ساخت ساز ساختمانها با تکامل بسیار مقاوم استفاده بسیار زیاد از بلوک فوم دار می باشد، دارای قیمت متغیر و فروش بالا در مازندران برخوردار می باشد. در صنعت از فواید و کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشد و در ساختمان سازی و نگه داشتن بتن و ایمن سازی در برابر جلوگیری عواملهایی مانند: سیل، زلزله، رطوبت و غیره مقاوم می باشد.

برای برخی از مصرف کنندگان و خریداران سوال است بلوک فوم دار از چه چیزی تشکیل شده است؟ مواد تشکیل دهنده آن از ملات پوکه ای و فوم بتن درجه یک با دستگاه های اولیه و پیشرفته بکار گیری شده است و عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی کاربرد وسیعی در ساختن دیوار و سقف داردو باید توجه نمایید در ساختمان سازی از مصالح درجه یک و قیمتی مناسب استفاده نمایید زیرا از نظر معیارهای فنی مقاوم و از نظر صرفه انرژی سبک و مقرون به صرفه باشد.

15 4