ویژگی کارآفرینان بزرگ که باعث موفقیت آنها شده است

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا و چگونه کارآفرین های بزرگ به این موفقیت ها دست پیدا کرده اند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این موفقیت حاصل انتخابی درست برای کارهایی است که انجام داده اند، شما نیز می توانید با انتخابی درست در زمینه ای مناسب مشغول به فعالیت شوید، یکی از این زمینه ها بنتونیت می باشد که انواع آن را در زیر معرفی خواهیم کرد.

بنتونیت ارت

به نوعی از خاک های معدنی که کاربرد بسیاری دارند بنتونیت می گویند یکی از رایج ترین کاربرد های بنتونیت ارت و حفاری و اجرای چاه ارت می باشد.

فروشگاه اینترنتی ما جزء مراکزی می باشد که انواع بنتونیت تصفیه روغن را به قیمت خرید به فروش می رساند. بنتونیت ها از دسته ماده های معدنی هستند که از رس ها و شبه رس ها و به میزانی اندکی کانی مونتموریلونیت ساخته شده اند. به طور کلی بنتونیت ها به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند که عبارتند از:

1. بنتونیت غیر متورم یا کلسیم دار

2. بنتونیت متورم یا سدیم دار در ادامه به بررسی بنتونیت های متورم و غیر متورم خواهیم پرداخت.

28 4

بنتونیت حفاری

در صنعت ساختمان سازی، شوینده و بهداشتی، برق و غیره از یونیت استفاده می کنند. عزیزان می توانند با اطلاع از قیمت خرید خاک بنتونیت حفاری عمده می توانید آن را تهیه نمایید.

می خواهیم به چند مورد از خواصیتهای فیزیکی و شیمیایی بنتونیت را برای شما بازگو کنیم. بنتونیت سدیم دار یکی از انواع این محصول می باشد که هنگامی که در جای مرطوب قرار بگیرند منبسط می شود.

این محصول به اندازه چند برابر جرم خشک آب به خود جذب می کند. نوع دیگر این ترکیب معدنی بنتونیت کلسیم دار می باشد که می تواند چربیها و روغنها را که در یک محیط است را جذب کند. در این نوع بنتونیت ممکن است به نوع سدیم دار تبدیل شود.

29 4

بنتونیت کشاورزی

هنگامی که یک کوه آتشفشان فوران می کند در خاکسترهای آن شما می توانید ماده‌ای را بیابید به نام بنتونیت که کانی رسی محسوب می شود، بنتونیت کشاورزی در ریخته گری، سرامیک سازی و ساخت انواع دیگر کالاها و صنایع استفاده می شود که در ادامه بیش تر با آن آشنا خواهید شد.

بنتونیت حاوی مواد معدنی بسیار خوب و مفیدی می باشد و از بنتونیت در کشاورزی هم استفاده می کنند و از جمله مواد معدنی موجود در آن می توان به مونتموریلونیت، اسمکتیت و غیره اشاره کرد.

بنتونیت یک ماده است که خواص کلوئیدی قوی دارد و هنگامی که آن را با آب مخلوط کنیم حجم آن چندین برابر می‌ شود و یک لایه چسبناک و ژله ای مانند را تشکیل می دهد.

30 4