ایده جالب برای کسب کارپر درآمد با آووکادو

امروزه کسب کار عالی شده یک رویا برای جوانان هر مرز و بوم. با اوضاع اقتصادی نامناسب راه اندازی کسب کار پر درآمد کار بسیار سخت و پر تلاشی شده است. ولی پس از هر سختی ی راحتی بدست می آید. ما میتوانیم با اطلاعات کامل در مورد آووکادو یک کسب کار عالی راه اندازی کنیم. در این مقاله با آووکادو آشنا شوید.

آووکادو ارزان

همانطور که می دانید میوه ها خواص و کاربرد بسیاری دارند که یکی از این میوه ها آووکادو کنیایی جدید می باشد که به صورت فانتزی و خام خرید و فروش می شود.

آووکادو ارزان در مناطق گرمسیری رشد می کند و شکل این میوه به صورت براق، گوشتی مانند گلابی می باشد و رنگ این میوه سبز است و هسته ای که در میان این میوه قرار دارد بزرگ است.

آووکادو خواصی دارد که شامل دارای انواع ویتامینها می باشد، برای حفظ سلامت و رشد موها و شوره و موخوره استفاده می شود، برای نوزادان و کودکان و مادران باردار مفید می باشد، چین و چروک در پیری را درمان می کنند، قند خون را کاهش می دهد، باعث کاهش وزن می شود، بیماریهای قلبی و سرطان را درمان و کاهش می دهد.

01 13

آووکادو سیاه

یکی از میوه های مناطق گرم و استوایی آووکادو سیاه است که خواص بسیار زیادی دارد و در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز به وفور یافت می شود و همچنین آووکادو کنیایی از معروف ترین آووکادوهایی است که در بازار موجود است.

آووکادو یا گلابی تمساح یک طعم بسیار ایده‌ آل باه همراه دارد و برای تهیه دسرها و غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد و از خواص این میوه بسیار مقوی می ‌توان به چربیها و پروتئینهای موجود در این میوه اشاره کرد که برای حفظ سلامتی و شادابی موها بسیار مفید و مؤثر است و ترکیبات دیگری مانند اسید اولئیک در این میوه وجود دارد که باعث شده ‌است این میوه یک میوه به یک میوه ضد سرطان تبدیل شود.

همچنین آنتی ‌اکسیدانهای موجود در این میوه مانع از ورود رادیکالهای آزاد و ایجاد سرطان می‌ شود و با تحریک سلولهای سفید خون از سرطانهای مختلف جلوگیری می‌ کند و همچنین آنتی ‌اکسیدانهایی که در این میوه است منجر به شادابی پوست و کاهش روند پیری می ‌شود و برای کاهش قند خون نیز می ‌توانید از این میوه پرخاصیت استفاده کنید همچنین بیماران دیابتی نیز به راحتی می‌ توانند از این میوه استفاده کنند.

02 12

آووکادو کنیایی

یکی از میوه ‌های بسیار خوشمزه متعلق به آفریقا آووکادو می ‌باشد که به ‌صورت طبیعی و گلخانه ‌ای و پیوندی کاشت می ‌شود. آووکادو کنیایی فورته یکی از خوشمزه ‌ترین و محبوبترین میوه‌ های بومی این منطقه است که به سراسر جهان ارسال می ‌شود این میوه شکلی شبیه گلابی خشک دارد و رنگ آن از بیرون سبز را از داخل زرد است هسته‌ ای آووکادو بسیار بزرگ می‌ باشد و در بسیاری از کشورها و رستورانها این میوه به‌ صورت سالاد سرو می‌ شود.

خواص این محصول گیاهی بی‌نهایت زیاد است و برای سلامتی بدن مفید و مقوی می ‌باشد شاید دوست دارید بدانید که طبع آووکادو چیست؟ در جواب باید بگوییم این میوه طبع سردی دارد ولی خواص درمانی بسیاری دارد.

برای مثال این میوه سرشار از آنتی ‌اکسیدانها می‌ باشد تحقیقات نشان داده آنتی ‌اکسیدان ماده ‌ای است که در جلوگیری از ابتلا به سرطان فوق ‌العاده می ‌باشد و وجود آن در بدن به تقویت سیستم ایمنی کمک شایانی میکند

03 12