در مدت زمان کوتاه در حوزه دماسنج پولدار شوید

اصلا فکرشم نمی کردم که روزی بتوانم در حوزه دماسنج به ثروت های کلان برسم.اما توانستم و الان یکی از کارآفرینان بزرگ در حرفه خود هستم و توانستم برای جمع زیادی از مردمان شهرم اشتغال آفرینی کنم تا بتوانم سهمی کوچکی داشته باشم در کم کردن مشکلات مالی آنان.حال می خواهم برای شما چند نوع از محصولاتم را معرفی کنم.

دماسنج

مهمترین ابزارهای پزشکی که می تواند در تشخیص بیماری موثر باشد دماسنج است که نشان دهنده میزان تب در افراد می باشد اگر به هر دلیلی تب در بدن باشد میزان حرارت بالا می رود و با این دماسنج می توان میزان تب را فهمید و از پیامدهای دیگر جلوگیری نمود.

جیوه ماده سمی است که در داخل این نوع دماسنج جیوه ای قرار دارد حتما در هنگام استفاده از آن به این نکته توجه داشته باشید و از ضربه زدن محکم به آن خودداری کنید اگر به هر دلیلی این دماسنج شکست مراقب باشید با پوست تماس نداشته باشد زیرا جیوه درون پوست نفوذ می کند با این حال این نوع دماسنج یکی از راحت ترین وسیله برای تعیین میزان حرارت می باشد و استفاده از آن نیاز به آموزش خاصی ندارد و در چند دقیقه می توان آن را آموخت.

10 3


دماسنج ترموکوپل

برای اکثر مردم جای سوال است که کمیت دماسنج ترموکوپل چیست از دماسنج برای گرفتن دمای بدن بیماران استفاده می شود در ساختمان دماسنجها از مایعهای مختلفی مانند: آب، جیوه قرمز نفتی و الکل استفاده می شود، این وسیله دما را به ما نشان می دهند و دمای این محصولات به صورت سانتی گراد یا درجه سلسیوس بیان گو می شود.

ارتفاع مایع درون دماسنج نشان دهنده عدد مورد نظر می باشد و به این صورت دما کاملا واضح مشخص می گردد. برای نخستین بار که دماسنج تولید شد آن را در یخ قرار داده و عدد صفر را به دست آوردند و سپس این دماسنج را در بالای آب جوش قرار داده و بالاترین حد ممکن نیز برای آن در نظر گرفتند.

11 3


دماسنج جیوه ای

نوع دوم آن که کمی گران تر و کمیاب تر نیز می باشد دماسنج الکلی می باشد که این دستگاه نیز کارایی زیادی دارد و می تواند در آینده خیلی نزدیک جایگزین تمام دماسنج جیوه ای باشد این محصول به رنگ نقره ای می باشد و مانند دماسنج جیوه ای مخزن آن در پایین دستگاه قرار دارد و می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

از قابلیتهای دیگر دماسنج الکی این است که تا دمای 400 درجه را اندازه گیری می نماید و جهت خوانایی بیشتر دما و نشان دادن درست تر آن کمی رنگ آبی به آن تزریق می کنند مزیتهای دیگری نیز این دماسنجها دارد که در ادامه بیشتر در رابطه با انها خواهیم گفت.

12 3