آسان ترین تکنیک های درآمد زایی در کسب وکار

در این شرایط کارهای خدماتی درآمد خوبی دارد و شما با انجام کار های خدماتی میتوانید بهتر درآمد داشته باشید و با آن پول به سرمایه گذاری بپردازیم.

قیمت بطری پلاستیکی

برای ذخیره کردن مایعات از بطری پلاستیکی چهار دو نیم 10 لیتری استفاده می کنند که قیمت بطری پلاستیکی متفاوت است. مایعات می توانند آب، نوشیدنی های گاز دار، دوغ، روغن های خوراکی، دارو و … باشد. اندازه ی این بقطری متغیر است و قیمت های مختلفی بر اساس نوع جنس و اندازه دارد.

شاید در بازار خرید بطری پلاستیکی نیم لیتری قیمت مشخصی نداشته باشد و عوامل زیادی بر برنوسان قیمت آن تاثیر بگذارد. این بطری کوچک در انواع شاین، دسته دار، شش گوش، کتابی، وس، سوپر پلاس و … تولید می شود که تنوع زیادی دارد. جنس بعضی از این بطری ها به قدری زیاد است که در برابر ضربه مقاومت خود را از دست نمی دهند.

31

کدو سبز خورشتی

کدو سبز خورشتی یکی از صیفی جات بسیار خوشمزه و بدون کالری می باشد. از مشخصات بارزی که کدو سبز دارد این است که در اندازه های یکسانی می باشد و می توانید آن را در بسته بندی های عمده و فله نیز تهیه و خریداری کنید.

کدو انواع مختلفی دارد که اکثر افراد می‌ توانند از این کدو به نحو احسن استفاده نمایند. در ادامه این مقاله قصد داریم درباره کدو سبز نفاخه مطالبی را عرضه نماییم.

این کدو ضد نفخ می باشد بیشتر افرادی که درد معده دارند و همچنین از خونریزی معده نیز برخوردار هستند می توانند کدو سبز را در رژیم غذایی خود بگنجانند.

32

صادرات خرما زاهدی

صادرات خرما زاهدی امروزه به دلیل داشتن ویژگی های کیفی و فیزیکی بسیار عالی جزء پرفروش ترین نوع خرما در بازار فروش می باشد. این محصول دارای قیمت های متفاوتی در بازار است. قیمت خرما زاهدی صادراتی به صورت عمده در بازار بستگی به عوامل مختلفی دارد.

برداشت خرما در مناطق جنوبی کشورمان با تنوع بسیار زیادی روبرو است، به طوری که در هر کدام از مناطق استان های جنوبی ایران انواع مختلفی از این محصول با کیفیت های متفاوت برداشت و در بازار با درجه بندی های مختلف عرضه می گردد، اما یکی از بهترین نوع خرما که دارای طرفداران بسیار زیادی نیز در مناطق مختلف ایران می باشد، خرما زاهدی صادراتی است. این نوع خرما هم اکنون با کیفیت های متفاوت در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می گردد.

33