از کسب و کار تابلو دکوراتیو به میلیاردها پول رسیدم

تابلوهای دکوراتیو با وجود تنوع بسیار زیاد می تواند پاسخگوی تمای سلیقه ها باشد، بازار هدف در کسب و کارهای لوازم تزئینی مانند تابلو دکوراتیو تقریبا تمامی آحاد جامعه را شامل می شود، بر همین اساس شناخت انواع مختلف تابلوهای دکوراتیو می تواند در انتخاب مسیر ثروت موثر باشد.

تابلو چرم

تاریخ چرم به سالهای دور باز می گردد و با پیشرفت بشر هنرهای بسیار زیبایی را بر روی چرم ساخته شد. تابلو چرم در شهر تبریز قدمتی چندین ساله دارد و با دست هنرمندان این شهر جلوه ای بسیار زیبا را به وجود آورده است.

تابلوهای چرم انواع مختلفی دارند که هر نوع چرم طراحی که بر روی آن انجام می شود متفاوت بوده و هر کدام نقشهای بسیار زیبایی را تداعی می کنند. این نقاشی ها بر روی چرم با ابزارهای مختلفی مانند قلمو، کاتر، خط کش و اره کشیده می شوند که با انواع پوست قابل اجرا می باشد، تابلوهای چرم با بهترین مواد اولیه زیر نظر استادان هنر و افراد متخصص کشیده می شود و با رنگهای پودری نقاشیهای منحصر به فردی را به نمایش می گذارد. این تابلوها بر اساس نوع چرم، طرح و ابعاد مورد ارزیابی قرار می گیرد و قیمت نهایی لحاظ می شود.

25

تابلو رنگ روغن برجسته

تابلو رنگ روغن برجسته می تواند جلوه ای ویژه و منحصر به فرد به ظاهر خانه دهد و اگر باب میل شما باشد وبا اخلاقیات شما ست شود آرامش بی چون چرا را به ارمغان خواهد آورد. تزئینات خانه بسیار زیاد است مخصوصا اگر خانومهای خاندار بخواهند آن را تزئین کنند اما می توان اتاق شخصی را با توجه به شخصیتی که دارید تغییر دهید و تبدیل به مکانی شود برای از بین بردن بار انرژی منفی و با قرار گرفتن در آن تمام آلودگیهای ذهنی و همچنین خستگی جسمی را از خود دور کنید، نقاشی انواع مختلفی دارد و هر کدام با سبک خاصی با دستان استادهای این حوزه خلق می شوند و سیاه قلم یکی از روشهای ساخت اثر هنری زیباست اگر با رنگ روغنی کار شود مطمئنا تابوی نقاشی زیبایی می شود.

طراحیهای سیاه قلم بسیار زیبا هستند و حس عجیبی را به بیننده خود انتقال می دهند تابلوهای سیاه قلمی که اثر هنری شخصی با استعداد باشد می تواند ساعتها توجه چشم را مجذوب خود کند.

26

تابلو بوم چراغ دار

تابلو بوم چراغ دار جزء تابلوهای تزئینی و البته بسیار مناسب هدیه دادن هستند. چنانچه به دنبال ایجاد یک فضای رمانتیک و عاشقانه هستید، بهتر است به خرید این نوع تابلوها بیندیشید.

منبع نوری که در قسمت پشتی تابلو قرار گرفته است، یک مجموعه بسیار سازمان‌دهی شده از لامپ‌های ال ای دی است. شما در فضای شب که تاریکی در همه‌جا حکم فرماست می‌توانید از نور خاص و زیبای این نوع تابلوها حتی به‌عنوان چراغ خواب استفاده کنید.

کارکرد تابلوهای این‌چنینی با برق شهر است و این خود می‌تواند به استفاده در طولانی مدت اشاره واضحی داشته باشد. توصیه ما این است که اگر خرید این محصول را دارید، تنها به صورت آنلاین اقدام کنید که با قیمت مناسب‌تری بتوانید خرید کنید.

چند ویژگی اساسی برای تابلوهای بوم تکی و چراغ دار در نظر گرفته شده است که همین ویژگی‌ها می‌تواند خرید را یک خرید مقرون به‌صرفه نشان دهد. یک‌تکه بودن اولین و مهم‌ترین ویژگی به حساب می‌آید که باعث برآورد قیمت مناسب‌تری نیز می‌شود.

27