10قانون جذب که موجب ثروت می شود

قانون جذب پول یکی دیگر از قوانین بسیار مهم و کاربردی در کائنات است. از قانون جذب ثروت برای جذب پول و ثروت استفاده می شود. یکی از کسب و کار های موفق که موجب ثروت اندوزی میشود دماسنج جیوه ای می باشد.

دماسنج جیوه ای دقیق

وسیله ای که دما را نشان می دهد و اساس کار آن با جیوه می باشد و در ساخت آن از جیوه استفاده شده است دماسنج جیوه ای می باشد، که با اطمینان می توان، گفت دماسنج جیوه ای دقیق است این نوع دماسنج از دو بخش تشکیل شده است. بخش مدرج روی بدنه آن حک یا چاپ شده و بخش پایین که در طول بدنه امتداد دارد و دارای مخزن مایع می باشد و با پایین و بالا رفتن حرارت، مایع جیوه که در پایین دماسنج قرار دارد باعث منقبض و منبسط شدن مایع درون مخزن می شود مایع نقره که در مخزن پایین دماسنج لوله ای شیشه ای می باشد رنگ نقره ای مایل به روشن دارد و تا دمای ۴۰۰ درجه بالای صفر را می تواند به خوبی اندازه گیری کند.

13

قیمت ضایعات سیم مفتول

یکی ازموثرترین مجموعه های شبکه انتقال و توزیع انرژی الکتریکی یا همان برق ســیمهای افشان است، در این چند سال اخیر بویژه تحریمهای پیش رو و گران شدن مواد اولیه این سیمها، نه تنها قیمت سیم و کابل بلکه قیمت ضایعات سیم مفتول هم افزایش داشته و بررسی و رفع بحرانهای پیش رو می تواند یک حرکت بزرگ در این زمینه محسوب شود، به جهت بالا بودن قیمت سیم و کابل استفاده از ضایعات آنها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، چند مورد از ضایعات سیم و کابلهای خشک عبارت اند از: سیم ارتباطی، کابل قدرت با هادی مس و آلومینیوم، سیمهای مسی، سیم مفتول برنجی، سیمهای خانگی مخلوط و سیم مو، روند جداسازی ضایعات کابل و سیم پروسه جالبی دارد که می توانید با جست و جو در وب به آن پی ببرید.

14

سیم ظرفشویی بسیار نازک

اگر خانم خانه دار هستید حتما بارها و بارها برای تمیز کردن آشپزخانه خود از سیم ظرفشویی بسیار نازک استفاده نموده اید سیمهایی با ظاهر درهم پیچیده اما نرم و نازک که آسیبی به پوست وارد نمی کنند و می توان به راحتی با در دست گرفتن آن بخشهای مختلف آشپزخانه اعم از اجاق گاز، سینک ظرفشویی، انواع ظروف فلزی مانند قابلمه و غیره را با آن تمیز و درخشان نمود.

اگر سینک ظرفشویی شما از جنس گرانیت است حتما می دانید که نمی توانید از هر وسیله ای برای تمیز کردن آن استفاده کنید به خصوص استفاده از وسایل نوک تیز و خشن می تواند.

15