9 نکته برای سرازیر کردن پول به زندگی تان

برای بدست آوردن پول بیشتر از افراد ثروتمند و موفق الگو برداری کنید و با تمام وجود برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید.

به عنوان مثال زمانی که در حوزه انجیر، پودر انجیر و یا هلو انجیری فعالیت دارید از افراد موفق در این حوزه کمک بگیرید.

انجیر خیس شده

افراد برای تقویت استخوان های خود می توانند انجیر خیس شده مصرف کنند چرا که کلسیم دارد.

هرچقدر که افراد کلیسم بیشتری مصرف کنند، تقویت استحوان های ان ها بیشتر می شود.

انجیر خشک برای پیشگیری از پوکی استخوان در سنین بالا بسیار مفید است.

پس مصرف ان برای همه ی افراد ضروری است، همچنین این محصول به سلامت مادر و جنین در دوران بارداری کمک می کند و از زایمان زود رس نیز ئجلوگیری می کند.

انجیر خشک چه ویتامینی دارد

ویتامین A به طراوات و شادبی پوست کمک می کند و همچنین چین و چروک ها را از بین می برد.

انجیر خشک چه فوایدی دارد

این میوه نسبت به دیگر میوه ها املاح معدنی بیشتری دارد و انرژی لازم را برای فعالیت های روزانه تامین می کند.

01 8

پودر انجیر

پودر انحیر از نظر مرغوبیت به دو دسته کال و رسیده تقسیم بندی می شود و که پودر انجیر کال مفید تر و پر فروش تر می باشد و به عنوان ادویه با ارزش شناخته شده و تاثیر بیشتری بر روی طعم غذا دارد.

قیمت پودر انجیر به کیفیت، اندازه انجیر، نوع انجیر و حجم انجیر تولیدی دارد به این نکته توجه کنید که قیمت انجیر ثابت نبوده کارشناسان اقتصادی بر روی قیمت گذاری آن بسیار تاثیر گذار هستند، فروش پودر انجیر با قیمت آن رابطه مستقیم و تنگاتنگی داشته هر چه فروش انجیر افزایش یابد قیمت ان نیز افزایش می یابد.

02 8

قیمت هلو انجیری

هلو انجیری به طور متوسط حدود 16 گرم کربوهیدرات، 12 گرم قند و سایر ترکیبات مهم را دارا می باشد بسیاری معتقدند که هلو انجیری در نتیجه دستکاریهای ژنتیکی از هلو به وجود آمده است اما این عقیده کاملا اشتباهی است و خاستگاه اصلی آن در ابتدا کشور چین بوده است. قیمت هلو انجیری بسیار مناسب است. این میوه خوشمزه نیز همانند سایر میوه ها همچون قیسی زردآلو دارای خواص و فواید مختلفی است از جمله تاثیر قابل توجه آن در دوران بارداری و تغذیه نوزاد که به عنوان یک منبع کامل غذایی به حساب می آید و سرشار از ویتامینهای آ و سی است علاوه بر این عناصر و ترکیبات مهمی از قبیل نیاسین و پتاسیم را دارا می باشد که همگی در تغذیه جنین در دوران بارداری بسیار مفید هستند.

03 8