ویژگی های یک کسب و کار ایده آل چیست

یک کسب و کار ایده‌ آل، کسب و کاری است که بازدهی بالایی نسبت به سرمایه‌ اش ایجاد می‌کند بهترین ایده این است که سود حاصل را مجدد در این منبع درآمدزا سرمایه گذاری کنید، چنین کسب و کاری به یک ماشین سود مرکب تبدیل می‌شود. در این مقاله برای شما چند کسب و کار ایده آل و پرسود را معرفی می کنیم.

تابلو فرش ابریشم

تابلو فرش ابریشم یک نوع تابلو بسیار پرطرفدار در بین ایرانیان است، این محصول یکی از جذاب ترین و بهترین آثار هنری قالی بافان محسوب می شود و قطعا بسیاری از ما با دیدن آنها به شدت لذت برده ایم، این محصول مانند فرشها به دو شکل دستی و ماشینی تقسیم بندی شده که هر کدام دارای جذابیت خاص می باشد.

07 4

ظرف یکبار مصرف پلاستیکی

همان گونه که می دانید ظرف یکبار مصرف پلاستیکی از چند نوع مواد ساخته می شوند، مانند مواد پلی اتیلن و پلی کربنات که هر کدام ویژگی خودشان را دارند که برخی از این مواد جزء مواد اولیه ی مرغوب می باشند و دارای قیمت بالاتری هستند و برخی دیگر از مواد درجه 3 هستند که کیفیتی پایین تر دارند.

08 4

تولید آجر لگویی

بسیاری از کارخانجات تولید کننده مصالح ساختمانی برای تولید آجر لگویی از دستگاه تولید آجر پرسی تمام اتوماتیک و مدرن استفاده می کنند. این نوع آجر برای ساختمان سازی بسیار پرکاربرد می باشد زیرا نسبت به آجر ساده دارای استفاده آسانتری می باشد و نیاز به تعداد نیروی کمتری دارد.

09 4