چگونه یک کارآفرین پاره وقت شوم

ممکن است فضای شغل فعلی شما به‌گونه‌ای باشد که امکان کارآفرینی سازمانی برایتان فراهم نشود. به این معنا که یا مدیران و اطرافیان، چنین ظرفیتی ندارند، و یا این‌که اصلاً زمینه‌‌ای که مد نظر شماست، ارتباطی با محل کار فعلی‌تان ندارد. در این حالت، یک گزینه می‌تواند کارآفرینی پاره ‌وقت باشد.

تولید چسب کاشی خمیری

نوعی چسب کاشی به نام اپوکسی در حال حاضر در بازار خرید و فروش چسب های کاشی به میان آمده است که خط تولید چسب کاشی خمیری را تحت شعاع خود قرار داده است. در کاشی کاری در موارد و مکان هایی که دارای ویژگی خاصی نظیر رطوبت یا دمای زیاد هستند این نوع چسب مورد استفاده قرار میگیرد که در کنار چسب های خمیری قدرت اتصال و چسباندن بالایی را دارند.

04 4

خواص لسیتین سویا

مجموعه ی ما از افراد با تجربه ای گرد هم آمده که با توجه به نیاز و میزان هزینه مشتری اطلاعات لازم در مورد خواص لسیتین سویا و انواع آن را در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

05 3

صابون رنده شده 

امروزه برای تمیز کردن و شستن فرش یا چدن گاز، با پودر صابون رنده شده روش های مختلف وجود خواهد داشت. این محصول بخاطر ویژگی مناسب در تمیز کردن خواهد داشت زیاد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. استفاده مختلف از پودر صابون باعث شده است تا اینکه مشتری از خارج کشور نیز متقاضی پودر صابون باشند.

06 4