آیا همه عادتهای افراد ثروتمند خوب است

نمی توان گفت همه عادتهای افراد ثروتمند خوب است و باید همه را سرلوحه کار قرار دهیم، برای موفقیت و رسیدن به ثروت ما باید تلاش کنیم عادت‌های خوب رو حفظ کنیم و عادت‌های بد رو ترک کنیم، همچنین مقاله هایی در مورد ترک عادت‌های بد به کمک تکنیک‌های مختلف وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.

لوله پلیکا برق

همانطور که از نام  لوله پلیکا برق مشخص است محلی برای گذر کابل های برق می باشد که در نقشه ابتدایی ساختمان محل عبور آنها مشخص گردیده است و در مرحله ساخت لوله ها در درون دیوار ها و کف ساختمان قرار گرفته و تمامی کابل ها توسط فنر درون آن ها قرار داده می شوند.

01 30

زعفران اصلی و تقلبی

با توجه به خاصیت گیاه زعفران، از گذشته  تا به امروز زعفران اصل و تقلبی وارد بازارهای مختلف می شده است و آن معمول بوده است، امروزه هم افراد سودجو و فرصت طلب با توجه به قیمت بالای زعفران، مواد و ترکیبات مختلف بی ارزش و بعضا مضر را با زعفران مخلوط و به بازار عرضه می کنند.

02 30

لوله خرطومی استیل

می توان گفت که کامل ترین داکت برای منتقل کردن هوا لوله خرطومی استیل الاستومری می باشد که دارای عایق صوتی و حرارتی در بین لوله های دیگر است. لوله های خرطومی الاستومری از سه لایه تشکیل می شود که لایه داخلی و بیرونی متشکل از فویل آلومینیومی لمینت شده می باشد.

03 30