آینده درخشان کسب درآمد اینترنتی در ایران

به شما کمک می کنیم کسب و کار اینترنتی خود را از صفر راه اندازی کنید و به درآمد میلیونی در ماه برسانید. کافی است با هدف و انگیره شروع کنید.

مغز تخمه کدو

گفته شده‌ است که تخمه هندوانه و کدو برای بهبود مشکلات خواب بسیار مؤثر است و این مسئله به دلیل وجود عنصری بنام تریپتوفان در داخل مغز تخمه کدو است که بعد از مصرف به ملاتونین تبدیل می ‌گردد که ملاتونین هم یک هورمون مربوط به خواب است و به ‌این ‌ترتیب مشکلات خواب را در فرد برطرف می کنند.

01 29

پنجره آهنی

در ساختمانهای مدرن امروزی باید از مصالح شیک و جدید استفاده کرد که پنجره آهنی از جمله محصولاتی است که امروزه بسیار متنوع تولید می شود و از مدلهای مختلف آن می توان بهره مند شد نگهداری و تعمیر این پنجره ها بسیار ساده است و به راحتی با یک رنگ آمیزی  می توان طول عمر آن چند برابر کرد که این امر در پنجره های تهیه شده از آلیاژهای دیگر کمتر دیده می شود و همچنین این رنگ آمیزی از زنگ زدن آن نیز جلوگیری می کند.

02 29

عایق صوتی اتاق خواب

این عایق صوتی اتاق خواب مانند آکوستیک کار می کند این عایق به این صورت عمل می کند که امواج صوتی را به سمت خود می کشاند و بعد آن را به انرزی حرارتی مبدل می کند ساختار جذب در عایق شانه تخم مرغی بسیار بالاست برای همین در استودیو های موسیقی و خانه ها استفاده می شود کاربرد این نوع عایق در آپارتمان، خانه های مسکونی، مترو، قطار، خودرو و کلا در جاهای که خیلی شلوغ است استفاده می شود.

03 29