معیارهای یک ایده‌ی خوب برای استارت آپ

اولین ویژگی برای یک ایده استارتاپی خوب این است که، ایده باید از لحاظ عقلی توجیه پذیر باشد که برای این کار باید موقعیتهای موجود در بازار، امکان پذیر بودن ایده و میزان خلاقانه بودن آن را بررسی نمایید.

سیب زمینی پشندی

یکی از محصولات کشاورزی که سرشار از مواد معدنی و ویتامین است را سیب زمینی پشندی  و سیب زمینی پشندی را میتوان به صورت پفکی در آورد و علت نام گذاری این محصول به پشندی این است که برای اولین بار در ایران سیب زمینی عمده را  در فشند یا پشند که یکی از روستاهای غرب البرز در شمال هشتگرد کاشته اند.

07 25

خرید برنج جنوب

خرید برنج جنوب از دیرباز تاکنون در سراسر دنیا شناخته شده است و دلیل این امر عطر و طعم فوق العاده آن می باشد و به همین دلیل در شهرهای شمالی و جنوبی کشور، برنج به شکل گسترده ای کشت می شود که هر یک دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصربفرد خود هستند و توانسته اند پاسخگوی ذائقه های مختلف مصرف کنندگان باشند.

08 25

زعفران بهرامن صادراتی

همانطور که می دانید زعفران بهرامن صادراتی یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی می باشد که دارای گل بنفش رنگ 6 پر می باشد و کلاله و پرچم آن محصول اصلی می باشد و برند بهرامن در اکثر نقاط ایران و جهان شناخته شده است و با فروش محصولات با کیفیت توانسته سهم بزرگی از فروش بازار را متعلق به خود کند.

09 24