ثروت بهترین عامل برای تقویت حافظه

شاید شنیدن این جمله برای شما تعجب آور باشد اما ما با دلیل به شما ثابت می کنیم که افراد ثروتمند به دلیل روش راحت زندگی کمتر دچار آلزایمر می شوند اگر شما هم دوست دارید جزء این افراد باشید همراه ما باشید.

شیره خرما تقلبی

برای تشخیص بهتر شیره خرما تقلبی از اصل چند روش وجود دارد اگر رنگ آن تیره نبود و خیلی رقیق یا بیش از حد غلیظ بود طعم ملس و شبیه خرما نداشت، به دلیل گزاشتن آن در یخچال اصلا مواد سنگین در کف ظرف ننشیند و یا همچنین بعد از گذشت زمان شکرک روی آن تشکیل شد به دلیل ناخالصی های موجود در آن تردید نکنید محصول بی کیفیت و نامرغوب می باشد.

01 28

جو دوسر نیمه آماده

جو دوسر نیمه آماده امروزه یکی از مهم ترین مواد مورد استفاده برای ورزشکاران و به ویژه در ورزش بدنسازی می باشد که افراد زیادی به علت پروتئین و فیبر بالای این محصول آن را با شیر و عسل سبلان ترکیب نموده و قبل و پس از تمرین مصرف می کنند. فیبر بالای این محصول سبب جلوگیری از گرسنگی هنگام تمرین و افتادن فشار فرد می شود.

02 28

عایق رطوبتی ایزوفیکس

امروزه با پیشرفتهای علمی و تکنولوزی محصولات با کیفیت بالایی تولید و در دسترس عموم قرار می کند عایق رطوبتی ایزوفیکس یکی از محصولات این محصولات باکیفیت است که سهم بسیار خوبی از بازار عایقهای رطوبتی دارد. استفاده از عایق خوب و مقاوم یکی از ضروریات در ساختمانها است عایق رطوبتی ایزوفیکس جدیدترین نوع عایق رطوبی موجود در بازار است.

03 28