ایده های کارآفرینی فردی سودآور و معروف

کارآفرین به شخصی گفته می‌شود که علاوه بر برخورداری از خلاقیت بالا، دارای روحیه‌ی خطرپذیری نیز می باشد ولی در نهایت به یک درآمد مطلوب می رسد که ابتدا باید حرفه مدنظر خود را انتخاب کند.

خاویار برای پوست

امروزه افراد برای سلامتی خود از ماسک ها و کرم سفید کننده های مختلف برای پوست استفاده کرده که از جمله ی آن ماسک و کرم سفید کننده خاویار برای پوست میباشد. این کرم که ساخت مجموعه ما است با داشتن مواد اولیه عالی از پوست شما در برابر اشعه ی UV خورشید محافظت کرده لکه های پوستی را درمان و درخشندگی خاصی را به پوست صورت شما هدیه خواهد کرد.

04 24

قفسه فلزی جاکفشی

امروزه اولین چیزی که در لحظه ورود به هر خانه نظر شما را به خود جلب می نماید، قفسه فلزی جاکفشی می باشد که در انواع مدل و طرحهای بسیار زیبای چوبی و فلزی در اصفهان و دیگر شهرها تولید و به فروش می رود و همینطور راحتی تهیه و خرید جاکفشی ایستاده موجب شده تا یکی از محبوبترین و پرفروش ترین نوع محصولات تولیدی در سرویس چوب کشور باشد زیرا کم جا و بادوام است.

05 24

خواص تخمه کدو

یکی از انواع تنقلات با طعمی بسیار خوشمزه تخمه کدو می ‌باشد که به دلیل اینکه علاوه بر طعم لذیذی که دارد به ‌راحتی شکسته هم می ‌شود طرفداران زیادی دارد که دارای طبعی سرد و تر می باشد و خواص تخمه کدو بالا بوده و دارای یک مغز بیضی‌ شکل و سبز رنگ هستند که از مواد مغذی بسیار زیادی برخوردار هستند و برای سلامت بدن مفید می باشند.

06 24