ثروت یعنی توان پولدار شدن با کار کم

شاید همیشه شنیده اید که ثروت زیاد با کار مداوم کسب می شود اما امروزه با روزانه دو ساعت فعالیت می توانید به آرزوهایتان دست یابید.

کنسانتره آهن خشک

کنسانتره آهن خشک فقط در مورد آهن کاربرد ندارد بلکه در مورد خوراک دام و طیور، مواد غذایی و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که ما در این محتوا به خواص کنسانتره آهن خشک خواهیم پرداخت این محصول بسیار با ارزش از سنگ آهن به دست می آید، کنسانتره به شکل پودر است و آن را از انواع سنگ معدن از جمله مگنتیت و هماتیت تولید می شود و رنگ آن سیاه می باشد، این محصول برای تولید آهن و کالاهای دیگر در ذوب آهن و صنعت فولاد استفاده می شود.

04 17

خیارشور سرکه ای ریز

نوعی از خیارشورها که همیشه پرطرفدار بوده است، خیارشور سرکه ای ریز می باشد، اما چرا به این نوع از خیارشور خانگی گفته می شود.

خیارشور خانگی توسط تولیدکنندگان خانگی و در کارگاه های کوچکی تولید می شوند؛ معمولا تولیدکنندگان محلی با استفاده از خیارها و سبزیجات محلی این محصول را تولید کرده و در ابعاد کمتری وارد بازار می کنند.

05 17

خرید بادکنک تبلیغاتی

یکی از ساده ترین و در عین حال جذاب ترین وسایل بازی کودکان بادکنک می باشد اما این وسیله علاوه بر جنبه بازی و سرگرمی که دارد، برای مصارف تزئینی و تبلیغاتی نیز به کار می رود، چنان که در حال حاضر شاهد رونق خرید بادکنک تبلیغاتی توسط کسب و کارهای مختلف می باشیم.

06 17