برای ثروتمند شدن نیازی به دستهای توانمند ندارید

در زمان قدیم رسم بر این بوده که ثروت با توان بدنی به دست آمده اما امروزه تفکر بالا و توانمندی ذهنی ثروت ایمن را برای ما تضمین می کنند.

نهال شليل انجيري

بهترین نوع خاکی که برای کاشت نهال شلیل انجیری مورد استفاده قرار می گیرد خاک است که کاملا زهکشی شده و دارای بافت نرم می باشد، خاکی که برای کاشت این نهال مورد استفاده قرار می گیرد به هیچ عنوان نباید دارای بافت بسیار سنگین باشد زیرا این گیاه توانایی رشد در خاک با بافت سنگین را ندارد و روند رشدش به شدت کاهش می یابد.

01 19

کنسانتره آهن خشک

کنسانتره آهن خشک فقط در مورد آهن کاربرد ندارد بلکه در مورد خوراک دام و طیور، مواد غذایی و غیره نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد که ما در این محتوا به خواص کنسانتره آهن خشک خواهیم پرداخت این محصول بسیار با ارزش از سنگ آهن به دست می آید، کنسانتره به شکل پودر است و آن را از انواع سنگ معدن از جمله مگنتیت و هماتیت تولید می شود و رنگ آن سیاه می باشد، این محصول برای تولید آهن و کالاهای دیگر در ذوب آهن و صنعت فولاد استفاده می شود.

02 19

تخمه هندوانه خام

هندوانه یکی از میوه های خنک کننده در فصل تابستان است که خواص بی نظیری دارد علاوه بر گوشت هندوانه می توان از تخمه هندوانه خام بو داده به این شیوه طبخ هم استفاده نمود و از خواص تخمه هندوانه هم بهره مند شد.

03 19