چرا آرد سوخاری برای طوطی بسیار مناسب و مقوی می باشد؟

چرا آرد سوخاری برای طوطی بسیار مناسب و مقوی می باشد؟

در تولید آرد سوخاری تنوع های زیادی رعایت میشود که ذائقه و سلیقه ی مصرف کننده را در بر بگیرد. از جمله ی آن ها آرد سوخاری ریز یا درشت، آرد سوخاری پانکو که اختراع مردم ژاپن است و روغن کمتری حین سرخ کردن استفاده میشود، آرد سوخاری قرمز و آرد سوخاری مخصوص مرغ است.

از آرد سوخاری اکثرا در سرخ کردن مخلوط های گوشتی استفاده شده تا نرمی و یا تردی به آن ببخشد، بسته به نوع آرد سوخاری آن مثلا از پودر سوخاری پانکو پاپریکا برای ترد کردن مرغ و ماهی و کوفته های گوشتی استفاده میشود. افراد دیگری از این پودر سوخاری در تهیه سالاد ها استفاده میکنند به این صورت که روی سالاد ریخته و میل میکنند.

انتخاب مناسب ترین نوع آرد سوخاری نیاز به تجربه و آموزش دارد که شما عزیزان میتوانید برای گرفتن مشاوره در این زمینه با مجموعه آراد برندینگ تماس گرفته و از راهنمایی و مشاوره ی کارشناسان بهره برده تا غذاهایی به یاد ماندنی برای خود و عزیزانتان تهیه نمایید. همچنین این کارشناسان آماده ی گرفتن و ثبت سفارش شما عزیزان بوده تا محصولات را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما گرامیان برسانند.

پودر سوخاری برای سرخ کردن کاربرد دارد و یک لایه روی غذا ایجاد میکند که به حجم و تردی غذا کمک میکند. پودر سوخاری هر چه از دانه های درشت تر تشکیل شده باشد به نرمی و پفکی تر کردن غذا کمک کرده و زیباتر میشود.

آرد سوخاری ژاپنی

به دلیل اینکه کشور چین و ژاپن از لحاظ سبک غذایی با هم تقریبا یکسان می باشند از همین رو آرد سوخاری ژاپنی نیز طعمی مشابه با آرد سوخاری چینی دارد و تفاوت چندانی بین آنها احساس نمی شود و هر دو مورد هم نیز در فروشگاه ها یافت می شوند.

برای ترد کردن نان نیز راه دیگری هم وجود دارد، این است که می توانید تکه های نان را در فر قرار دهید تا با فر رطوبت خود را از دست دهد فقط باید حواستان باشد که نان در فر نسوزد وگرنه دیگر برای آرد سوخاری درست کردن نیز مناسب نیست.

البته نکته مهم این است که فراموش نکنید در هنگام تهیه آرد سوخاری ژاپنی ادویه آن را بزنید که می توانید از روغن زیتون استفاده کنید و نمک و یا فلفل را به میزانی که خودتان استفاده می کنید و با ذائقه خودتان سازگار است اضافه کنید و حتی برای رنگ پیدا کردن آرد سوخاری می توانید با روغن زیتون مقداری تفت دهید تا رنگ آن مقداری طلایی شود.

همانطور که در بالا گفته شد پودر سوخاریها معمولا در مقدار ادویه با هم اختلاف دارند به همین خاطر پودر سوخاری عربی به شدت تند می باشد و فلفل قرمز در آن بسیار زیاد است که همین باعث محبوبیت آن است و طعم آن را خاص کرده است و همه از مقدار تندی این محصول را می شناسند.

با استفاده از آرد سوخاری می توانید غذاهای متعددی درست کنید که به تعدادی از آنها در اینجا اشاره می کنیم:

یکی از فوق العاده ترین غذا ترکیب آرد سوخاری و مرغ و سرخ کردن آنها با یکدیگر است چرا که طعم بی نظیری تولید می شود و طرفداران زیادی نیز دارد.

آرد سوخاری برای طوطی

با توجه به این موضوع که پودر سوخاری به دلیل ارزش غذایی بسیار بالایی که دارد برای تغذیه پرنده های زینتی مانند طوطی و سایر پرنده های دیگر بسیار مفید و ارزشمند بوده است. استفاده از پودر سوخاری برای پرنده ها باعث می شود باکتری های مفید دستگاه گوارشی افزایش پیدا کرده و باعث بهبود وعملکرد صحیح دستگاه گوارشی پرنده شما شود. اگر پودر سوخاری همراه با تخم مرغ مصرف شود از میکروب های خطرناک تخم مرغ و بیماری های قارچی نیز جلوگیری می کند و باعث اسیدی شدن غذا و هضم بهتر مواد غذایی می شود.

آرد سوخاری یا همان پودر سوخاری یکی از مواد لازم مورد نیاز برای پرورش پرنده های زینتی کوچک و بزرگ مانند عروس هلندی، طوطی، فنچ و قناری و غیره می باشد.

چرا آرد سوخاری برای طوطی بسیار مناسب و مقوی می باشد؟

آرد سوخاری برای طوطی  از با کیفیت ترین آرد تشکیل شده است و فاقد هرگونه مواد افزودی مضر مانند نمک، شکر و روغن می باشد. آرد سوخاری باعث خوش بو شدن جیره می شود، گاهی ممکن پرنده های شما از بوی نامطبوع تخم مرغ راضی نباشند و از این محصول استفاده نکنند و از آن جایی که پرنده ها باید تمام مواد مغذی مورد نیاز روزانه ی خود را دریافت کنند شما میتوانید از آرد سوخاری که بو و مزه خوبی روی غذا های تخم مرغی ایجاد می کند استفاده کنید.

پودر سوخاری جدید موجود در بازار اغلب از آرد گندم تولید می شوند و این محصول سرشار از نشاسته که یک منبع قوی از کربوهیدرات ها می باشد در این محصول وجود دارد.