کپسول آتش نشانی خودرو توچال

کپسول آتش نشانی خودرو توچال

ساخت هر ابزار و وسیله ای داستانی مفصل در پس خود دارد برای نمونه اختراع کپسول آتش نشانی توسط بشر برای حل مشکلات احتراق و کنترل شعله های خارج از کنترل او بوده است امروزه انواع برندهای مختلف ایرانی مانند توچال اقدام به تولید کپسول آتش نشانی 4 کیلویی با قیمت مناسب نموده اند که این محصول در ظرفیتها و قیمتهای مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد.

قیمت کپسول آتش نشانی توچال به عوامل متعددی اعم از حجم کپسول، نوع ترکیبات داخل سیلندر، تعداد خرید، جنس و ضخامت بدنه و پوشش کلاسهای مختلف مواد قابل اشتعال و غیره بستگی دارد که جنس بدنه با کیفیت بالا در کنار داشتن مخزن تحت فشار و ضامن از عواملی است که باعث کاربری آسان و امنیت بالای این کپسولها شده است.

بی شک ما می توانیم این اجناس را با قیمت مناسب نیز در اختیار شما قرار داده و قطعا شما با ثبت سفارش از فروشگاه بزرگ آراد برندینگ با صرفه اقتصادی بیشتری به نسبت حالت عادی مواجه خواهید شد و اگر حجم خرید خود را بالا ببرید، بی شک تخفیفات بیشتری نیز برای شما محاسبه خواهد شد.

ظرفیتهای کپسولهای آتش نشانی وابسته به مقدار وزن پودری است که داخل سیلندر قرار گرفته دارد طبیعی است که حجم سیلندرها نیز متناسب به وزن پودر درون خود می باشد رایج ترین ظرفیتهای کپسول آتش نشانی پودری 1، 2، 3، 4، 6، 9، 12، 25، 50 و 75 کیلوگرمی می باشد که این اعداد در بازه استاندارد جهانی می باشند.

کپسول آتش نشانی خودرو

مایع ضد حریق موجود در کپسول آتش نشانی خودرو در حدود یک کیلوگرم بوده و الباقی وزن کپسول آتش نشانی با ورق فولادی را محفظه آن تشکیل داده است و یکی از اصلی ترین ویژگیهای این کپسول پایه دار بودن آن کالا می باشد و این مورد به شما کمک می کند که در مواقع لزوم بتوانید استفاده خیلی خوبی از این کپسولها داشته باشید.

کپسول آتش نشانی با فشار کار عدد ۱۴ تقریبا کار می‌ کند و در کمترین مدت زمان ممکن می توانید آتش را خاموش نمایید.

کپسول آتش نشانی خودرو توچال

ابعاد کپسول آتش نشانی موجود در بازار کشور ما در حدود ۲۸۰ در ۹۰ سانتیمتر در نظر گرفته شده و این ابعاد بهترین نوع کپسول در سطح کشور ما هستند.

برای شما هم این موضوع جا افتاده باشد که استفاده از کپسول آتش نشانی خودرو احتیاج به تخصص دارد ولی بهره گیری از این کپسول بسیار راحت بوده و فقط کافی می باشد که ضامن آن را بکشید و اهرم آن را فشار دهید تا موادش از داخل محفظه خارج شود.

لازم به ذکر می باشد که قدرت هر یک از این کپسولها با یکدیگر متفاوت است و بعضی از این کپسولها از قدرت و سرعت بیشتری در زمینه خارج کردن مواد ضد آتش برخوردار است.

استفاده از کپسول آتش نشانی خودرو برای منزل نیز می ‌تواند گزینه خیلی خوبی باشد و اگر در خانه شما به هر دلیلی این کپسول در دسترس نیست، پیشنهاد می شود که کپسول خودرو را در محفظه مرتبط با کپسول خانه قرار دهید تا در مواقع غیر مترقبه به کار شما بیاید.

در هنگام یکسری از اتفاقات ناگوار نباید شما نباید آرامش خود را از دست بدهید و می توانید خیلی راحت بهترین بهره گیری ممکن را از کپسول آتش نشانی کنید.

البته نباید فراموش کرد که شما به شرطی از مزایای متعدد انواع کپسول آتش نشانی با اعلام حریق بهره ‌مند می ‌شوید که نوع مرغوب و با کیفیت این اجناس را تهیه فرمایید.

کپسول آتش نشانی 4 کیلویی توچال

خرید اقلامی مانند نان، شیر و روغن با توجه به مکانهای عرضه متعدد این محصولات بسیار ساده است اما زمانی که صحبت از خرید کپسول آتش نشانی با ظرفیت 4 کیلویی با برندهای ایرانی مانند توچال به میان می آید موضوع کمی فرق می کند.

کپسول آتش نشانی خودرو توچال

خرید مقرون به صرفه کپسول آتش نشانی توچال نیاز به کمی دانش و اطلاعات درباره شراره های بی رحم آتش دارد که گاهی ریختن آب بر روی آنها می تواند عواقبی جبران ناپذیر به بار آورد.

بر طبق یک تقسیم بندی جهانی مواد قابل اشتعال به 6 دسته یا کلاس تقسیم بندی می شوند که کلاس A شامل موادی مانند کاغذ کرافت و چوب بوده کلاس B مایعات قابل اشتعال مانند نفت، گریس و غیره می باشد کلاس C حریق ناشی از گازها و کلاس D آتش ناشی از فلزات با قابلیت اشتعال بالا مانند سدیم و پتاسیم می باشد کلاس E

که یکی از خانمان سوزترین آتش سوزیها می باشد آتش ناشی از اتصالات و وسایل برقی می باشد و کلاس F که آخرین رده در این دسته بندی است آتش سوزی ناشی از چربیهای کاغذی عنوان شده است.