قفل پدال سه قفله قم

قفل پدال سه قفله قم

قفل پدال یک بدنه کاملا آهنی داشته و با استفاده از میله هایی با ضخامت بالا در اندازه کوچک ساخته می شود که یک سطح برآمده ایجاد شده که قفل بر روی آن قرار می گیرد تا از طریق کلید میله ها حرکت کرده و باعث بسته شدن پدال می شود که معمولا دور قفل آن سه دنده بوده و با چرخش کلید یک خانه را می بندد و شرایطی را به وجود آورده که با دست به هیچ عنوان قابل باز شدن نیست و سارق با دیدن چنین وسیله ایی بیخیال ماشین شما می شود.

مجموعه آراد برندینگ شرایطی را برای شما فراهم نموده تا در همین صفحه بتوانید یک جنس اصلی و با کیفیت بالا را سفارش داده و محصول را در اسرع وقت دریافت کنید.

امروزه با تولید و ساخت انواع ماشینها و اتومبیلها بستر خوبی برای افراد سودجو فراهم شده ‌است تا به سرقت این وسایل بپردازند زیرا اغلب مردم اتومبیلهای خود را در خیابانها پارک می‌ کنند و ازآنجایی‌ که بازکردن درب ماشینها کاری بسیار راحت و ساده می ‌باشد در سالهای اول تولید ماشین و قبل ‌از ساخت و تولید وسایل امنیتی و دزدگیر ماشین سرقت به ‌صورت گسترده ‌ای انجام می‌ گرفت  ساخت و تولید پدال قفل پدال امنیت ماشینها را بسیار بالا برد.

قفل پدال سه قفله

همان طور که در تمامی مطالب بالا به قفل پدال اشاره نموده ام ولی قفل پدال سه قفله یکی از متفاوت ترین محصولات به حساب آمده که به آسانی با دست با نشده و از طریق کلید باید اقدام نمایید، زیرا با روکش آهنی که بر روی آن کشیده اند موجب شده تا سالیان دراز برای شما کار کرده و با استفاده از بهترین فولاد آلیاژی در ساخت قفل موجب شده تا دچار زنگ زدگی آهن نشود.

قفل پدال سه قفله قم

قفلهای تولید شده انواع گوناگونی داشته که نسبت به شکل و شمایل کارایی آنها با هم متفاوت است که همه آنها نیز از سرقت محافظت کرده اما نوع مقاومت آنها با یک دیگر فرق دارد به عنوان مثال با استفاده از قفل چهار پر به خودرو ممکن بوده با وارد نمودن ضربه به دهانه قفل به راحتی باز گردد ولی مدل کشویی بسیار بهتر بوده زیرا قفل آن با روکشهای مخصوص پوشیده شده و به صورت کامپیوتری باز و بسته می گردد و تقریبا باز نمودن آن با ابزارهای مختلف غیر قابل انجام است.

قطعا قفل پدال می ‌تواند مدت‌زمان سرقت را طولانی کند و این عاملی می ‌شود تا سارقان از سرقت اتومبیل که دارای قفل پدال است خودداری کنند.

شما عزیزان با استفاده از این نوع محصول در قفل کردن پدال موجب جلوگیری از حرکت خوردو توسط سارقین شده اما با باز بودن فرمان به راحتی می توانند آن را تکان و هدایت نمایند، شما عزیزان بعد از خرید وسیله برای جلوگیری از حرکت پدال حتما برای فرمان خودرو خود نیز قفل تهیه نمایید تا سرقت صورت نگیرد.

قفل پدال قم

یکی از شهرهایی که در خرید و فروش قفل دستگیره و قفل پدال بازار بسیار خوبی دارد شهر قم می باشد محصول آن به قفل پدال قم مشهور است.

قفل پدال انواع و مدلهای بسیار متنوعی دارد برای خرید و انتخاب این وسیله باید به نوع اتومبیل خود توجه کرد و براساس آن قفل مورد نیاز را خریداری کرد همچنین مدلهای کشویی عصایی از معروف‌ترین مدلهای قفل فرمان می‌ باشند که کیفیت بسیار بالایی دارند و قیمت مناسبی نیز برای فروش دارند.

جنس اکثر قفلهای پدال از فولاد بسیار محکم و بادوام می ‌باشد همچنین روکش این قفلها از پی‌ وی سی می ‌باشد تا بدنه آن را پنهان کند با توجه به نحوه سرقت اتومبیل نیاز است تا قفلهای پدال با امنیت بسیار بالایی ساخته شوند و جنس آنها از محکم‌ترین آلیاژ یعنی فولاد باشد.

قفل پدال سه قفله قم

خرید این محصولات بهتر است از سایت‌های معتبر انجام بگیرد تا از کیفیت و کارایی آنها اطمینان خاطر حاصل بفرمایید البته افراد سودجو اقدام به تولید محصولات بی‌کیفیت کرده‌اند که در هنگام خرید باید به این نکته نیز بسیار توجه کرد وسایل و ابزار امنیتی ماشین تنها به قفل پدال و فرمان محدود نمی‌ شوند بلکه تجهیزات بسیار پیچیده و گسترده ‌ای درحال تولید می ‌باشد مانند سیستم‌های فوق‌العاده پیشرفته جی ‌پی ‌اس که از دید سارقان نیز پنهان می ‌ماند و شخص به‌ راحتی می ‌تواند ماشین سرقت ‌شده خود را دوباره پیدا کند.

رانندگان هوشیار باید از تمامی تجهیزات امنیتی برای نگهداری از اتومبیل خود استفاده کنند.