کاهش قیمت خرید کیک کاکائویی خانگی و ارزانی بی سابقه آن

کاهش قیمت خرید کیک کاکائویی خانگی و ارزانی بی سابقه آن

اغلب افراد مزه و طعمهای تلخ را دوست دارند و به همین دلیل پیشنهاد ما به این افراد خرید کیکهای کاکائویی می باشد زیرا این کیکها دارای مزه های تلخی می باشند و افرادی زیادی را به خود جذب کرده است.

برای این که کیک کاکائویی درست کنید به مواردی مانند: آرد، کره، تخم مرغ، پودر کاکائو، بکینگ پودر، وانیل، کره، آب، شکر نیاز دارید.

در ابتدا برای این که کیک شکلاتی کاکائویی درست کنید بهتر است زرده تخم مرغ را از سفیده آن خارج کنید و در ظرفی شکر و کره را با قاشق یا هم زن برقی هم بزنید تا رنگ آنها سفید شود و زرده تخم مرغ را به آنها اضافه کنید و هم بزنید تا مواد مخلوط بشوند شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت مجموعه آراد برندینگ دستور پخت بهترین و خوشمزه ترین کیک های کاکائویی را به آسانی دریافت و مشاهده نمایید.

در مرحله  بعد در ظرفی دیگر آرد، بیکینگ پودر، وانیل، پودر کاکائو را با هم ترکیب کنید و نصف لیوان به صورت آرام به مواد اضافه کنید و آنها را مخلوط کنید و وقتی این مواد با هم ترکیب شدند به مواد قبلی اضافه کنید و آنها را هم بزنید تا ترکیب شوند و در محله ی بعد سفیده های تخم مرغ را زیاد هم بزنید تا حجم آن زیاد شود و سپس به مواد ترکیب شده اضافه کنید تا ترکیب شوند.

فر را روشن کنید تا دمای محیط آن گرم شود و مواد کیک را در قالب بریزید و در فر بگذارید تا پخته شود بعد از این که کیک پخت با خلال آن را تست کنید و وقتی مواد کیک به خلال نچسبید می توانید آن را از فر خارج کنید تا سرد شود و می توانید به همراه نوشیدنیهای دلخواه میل کنید اگر دوست دارید می توانید مقداری شکلات را آب کنید و برای این که کیک را تزیین کنید به روی کیک قرار دهید و همچنین می توانید از انواع پودرها مانند: پسته و غیره استفاده کنید.

قیمت خرید کیک کاکائویی

به طور کلی انواع شیرینی و کیکها مانند کاکائویی از کوچک تا بزرگسال به آن جذب می شوند زیرا رایحه و طعم خوبی دارند و به همین دلیل روزانه تولید می شوند و به فروش می رسند.

برای این که کیک را نگهداری کنید بهتر است آن را در یخچال بگذارید و بهتر است در سربع ترین زمان ممکن آن را مصرف کنید و سپس برای این که خشک نشوند آن داخل جعبه بگذارید و در نایلون قرار دهید و بعد داخل یخچال بگذارید تا کیک خشک نشود و یا می توانید برای این کیک شما خشک نشود به نان آن آب بزنید و بعد در یخچال بگذارید زیرا آب زدن به نان باعث می شود رطوبتی که در کیک قرار دارد حفظ و نگهداری شود.

کاهش قیمت خرید کیک کاکائویی خانگی و ارزانی بی سابقه آن

در هنگام خرید کیک مراقب باشید و از سایتها و فروشگاه های معتبر که قیمت خرید کیک کاکائویی را مطلوب و مقرون به صرفه ارزش گذاری نموده اند خریداری کنید زیرا اگر معتبر نباشد باعث می شود موادی ک در کیک به کار رفته است تاریخ آن گذشنه باشد و فاسد شده باشد و یا بو و طعم کیک تازه را ندهد پس در هنگام خرید کیک از مکانهای مطمئن خریداری کنید.

کیک کاکائویی خانگی

ما می خواهیم در این مقاله روش تهیه کیک مغزدار کاکائویی خانگی را برایتان توضیح دهیم تا شما هم بتوانید در خانه خود به راحتی آن را درست نمایید.

حال وقت آن رسیده است تا با اطلاعات کافی که در مورد این کیک در اختیارتان قرار داده ایم طرز پخت و درست کردن خانگی آن را نیز برایتان توضیح دهیم تا اگر کسی علاقه مند به پخت آن است به راحتی بتواند آن را با وسایل و مواد اولیه مرغوب خانگی درست نماید بنابراین تا انتهای این گزاره همراه ما باشید.

کاهش قیمت خرید کیک کاکائویی خانگی و ارزانی بی سابقه آن

از یک کاسه نسبتا بزرگ برای مخلوط کردن مواد استفاده می کنیم ابتدا تخم مرغ، شکر و وانیل را با همزن برقی به خوبی مخلوط می کنیم تا مواد مان سفید رنگ و کشدار شود و حبابهای ریزی بر روی سطح آن جاری شود سپس بعد از آن شیر را آرام آرام به مخلوط مورد نظرمان اضافه می کنیم وبا دور کند همزن به مدت بسیار کمی آن را هم میزنیم تا مواد به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند این مهم باعث می شود تا پخت کیک کاکائویی خانگی مان با کیفیت بهتری صورت پذیرد.

حال در این مرحله نوبت آن می رسد که آرد را آرام آرام و کم کم به مواد به دست آمده مان اضافه نماییم باید به این نکته توجه داشته باشید که هنگام اضافه کردن آرد باید آن را کم کم هم بزنید سپس وقت آن می رسد که قالب مورد نظرتان را چرب کرده و مواد را بر درون آن انتقال دهید و در فر خود که از قبل گذاشته اید تا گرم شود قرار دهید و منتظر می مانیم تا کیک پخته و آماده سرو شود.