فروش ظروف نقره عتیقه

فروش ظروف نقره عتیقه

پژوهشگران معتقدند که استفاده از ظروف نقره بر روی مزه انواع غذاها تاثیر مستقیم دارد خواص بی شمار فلز نقره از لحاظ علمی ثابت شده است و استفاده از ظروف نقره به عنوان ظروف مصرفی بسیار توصیه می شود.

مهمترین ویژگی که این ظروف دارند خاصیت ضد باکتری بودن آنها می باشد و نیاز به استرلیزه کردن ندارد و با شست و شوی ساده به خوبی تمیز می شود.

از ابزار و ظروف نقره به دلیل خاصیت ضد باکتریایی آنها در علم پزشکی نیز استفاده می کنند.

ظروف نقره خاصیت باکتری زدایی دارد یعنی هیچ گونه باکتری مضری را به درون خود جذب نمی کند و همین امر سبب شده است تا استفاده از این ظروف در دستور کار بسیاری از مصرف کنندگان قرار گیرد.

سایت ما با توجه به تجربه و سابقه ای که دارد می تواند شما را در انتخاب بهترین ظروف یاری کند و با استفاده از راهنماییهای مشاوران آراد برندینگ می توانید خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

فروش ظروف نقره

یکی دیگر از انواع ظروف نقره ای که به میزان بالایی در بازار به خرید و فروش می رسد ظروف نقره است و این نوع ظروف نقره نیز در کشور مشتریان و متقاضیان زیادی دارد.

برای ساخت و طراحی ظروف نقره از دقت و فلز با کیفیتی استفاده می شود و بیشتر این نوع ظروف نقره به منظور طراحی میوه خوری و یا سینیهای چای و نوشیدنی استفاده می شود.

برای شستشوی مناسب و درست ظروف نقره نیاز هست تا از وسایل و مواد تیز مانند وسایلی مثل چاقو و یا کارد و همچنین وسایلی با پاک کنندگی بالا همچون سیم ظرفشویی به هیچ عنوان استفاده نکنید.

فروش ظروف نقره عتیقه

در هنگام خرید و فروش ظروف نقره دقت کنید که از این نوع وسایل اصلا برای شستشوی ظروف نقره استفاده نکنید این است که در سطح رویی ظروف نقره یک لایه محافظتی ایجاد شده است که باعث می شود تا از تغییر رنگ و رنگ دهی ظرف جلوگیری شود.

اگر شما ظروف نقره پیوتر را با وسایل تیزی تمیز کنید ممکن است که این لاک و لایه محافظی که روی ظرف قرار دارد به طور زیادی از بین برود و به مرور زمان باعث این شود که ظروف نقره پیوتر دچار تغییر رنگ محسوس و قابل مشاهده ای شود.

شرکت ما یکی از برترین و با سابقه ترین شرکتهای عرضه انواع ظروف نقره به خصوص ظروفهای نقره دکوری و پیوتر در سطح کشور است و از لحاظ کیفیت، ما در بالاترین حد کیفی بازار قرار داریم و همین امر سبب تفاوت چشم گیر و زیاد ما با دیگر شرکتها و مراکز عرضه ظروف نقره شده است.

ظروف نقره عتیقه

در زمانهای بسیار دور مردم برای ظروف نقره دکوری مصرفی خود از ظروف نقره استفاده می کردند که با گذشت زمان استفاده از آنها کمتر شده است.

امروزه از ظروف نقره قدیمی که به آنها ظروف عتیقه گفته می شود در موزه ها نگهداری می کنند فلز نقره در جدول تناوبی با نشان Ag نشان داده شده است و جز فلزهای براق و بسیار جذاب می باشد.

این فلز به رنگ سفید مایل به خاکستری است و به دلیل انعطاف پذیری و نرمی زیاد نمی توان آنها را به صورت خالص استفاده کرد.

برای استفاده از فلز نقره آنها را با فلزهای دیگر ترکیب می کنند تا شکل پایداری به خود بگیرد به دلیل خاصیت میکروب کشی این فلزات از آنها برای ساخت ظروف استفاده می کنند.

فروش ظروف نقره عتیقه

خاصیت دیگری که ظروف نقره عتیقه و جدید دارند این است که آب و آشامیدنیها را خنک و تازه نگه می دارد و تصفیه کننده بسیار عالی برای آب و نوشیدنیها می باشد.

فلز نقره دمای بدن را پایین می آورد و به همین دلیل بسیاری از جواهرات را از جنس نقره می سازند تا باعث خنک شدن بدن شود.

فلز نقره جز دسته فلزات گرانبها و خاص می باشد و در زمان حال از ظروف نقره به عنوان ظروف عتیقه برای تزیین و دکور استفاده می شود.

ظروف نقره عتیقه ای که توسط باستان شناسان کشف شده اند شامل لیوان نقره، بشقاب نقره، کشکول نقره، قاشق نقره و غیره می باشد.