برنامه های توسعه بیمه های دریایی بیمه ایران در راستای حمایت از تولید و اشتغال

مجید رحمتی مدیر کل بیمه های مسئولیت وحمل ونقل در راستای توسعه بیمه هایی دریایی و آشنایی با مشکلات واحدهای اجرایی و شبکه نمایندگان در جذب و حفظ بیمه های دریایی، بهمراه جمعی از کارشناسان این حوزه ، از بیمه ایران استان گیلان بازدید نمود.

اخبار بازار ایران – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، مجید رحمتی در این بازدید و برنامه آموزشی ، اعلام کرد : مدیریت بیمه های مسئولیت وحمل ونقل ، آمادگی کامل برای همراهی با واحد های اجرایی در سراسر کشور، در توسعه بیمه های دریایی را دارد و آگاهی رسانی در این حوزه ، گام نخست برای ایجاد درک مشترک و پیشبرد اهداف سازمانی است.

درادامه این دیدار، فلکیان مدیر کل بیمه ایران استان گیلان اظهار داشت:  پتانسیل بسیارخوبی در گیلان ، برای جذب و توسعه بیمه های دریایی وجود دارد . از اینرو این برنامه های آموزشی ، روشی موثر برای آشنایی و آموزش واحدهای اجرایی و شبکه نمایندگان است.

در جریان این بازدید که با حضور تعدادی از همکاران مرکز استان و روسای برخی شعب استان و تعدادی از نمایندگان برگزار شد، ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ ، توضیحاتی در مورد انواع پوشش های دریایی و نحوه جذب و بازاریابی آن ارایه گردید.

گفتنی است،در حاشیه این بازدید جلساتی نیز با رئیس شورای نمایندگان استان و برخی بیمه گذاران بزرگ استان گیلان برگزار شد..