4659274

نوروزی: تا کی می‌خواهیم ارابه های نعش کش داشته باشیم؟

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت خواست تا اجازه دهد طبق مصوبه تلفیق واردات خودرو انجام شود تا عرصه رقابت در بازار خودرو را ایجاد شده و مردم بتوانند خودرو با کیفیت سوار شوند.

اخبار بازار ایران – رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت روحانی در حرم رضوی بیان کرد: از سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان گلستان و شهرستان علی آباد کتول تشکر می کنم و امیدواریم مصوبات سفر هرچه سریع تر محقق شود.

وی ضمن قدردانی از اعضای کمیسیون تلفیق که با افزایش قیمت گندم موافقت کردند، گفت: از دولت نیز تشکر و قدردانی می کنیم که با این موضوع موافقت کردند. در بحث آفتابگردان، سویا، کلزا و پنبه نیز با توجه به هزینه های داشت، کاشت و برداشت می خواهیم که افزایش قیمت آنها را نیز رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و مسئولین تعیین قیمت محصولات کشاورزی ای ن موضوع را دنبال کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یازدهم در رابطه با گرانی خرما، گوشت قرمز و مواد لبنی و گرانی دارو و تجهیزات به وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت تذکر داد و گفت: امروز مردم مستضعف، بازنشستگان و کارمندان در هزینه های دارو و درمان مانده اند.

نوروزی در بحث خودرو به وزیر صمت نیز تذکر داد و عنوان کرد: در تعطیلات امسال بیش از ۷۰۰ کشته در جاده ها داشتیم، تا کی می‌خواهیم ارابه های نعش کش را داشته باشیم؟ باید اجازه دهید طبق مصوبه تلفیق واردات خودرو داشته باشیم و عرصه رقابت در بازار خودرو را ایجاد کنیم تا مردم بتوانند خودرو با کیفیت سوار شوند.

نماینده مردم علی آباد کتول از وزیر نیرو گفت: تحقق فاز دو نیروگاه علی آباد کتول خواسته مردم شهرستان است و با توجه به قطعی آب و برق در سال گذشته، این موضوع را عملیاتی کنید.

 منبع: ایسنا