637452741628584319

حضور موثر بانک کارآفرین در نمایشگاه پتروشیمی کیش

بانک کارآفرین با حضور فعال در نمایشگاه پتروشیمی کیش در راستای حمایت از تولید ملی، جلسات متعددی با شرکت‌های حوزه پتروشیمی، نفت و گاز برگزار و نسبت به ارائه انواع خدمات بانکی به آنها اعلام آمادگی کرد.

اخبار بازار ایران – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در این جلسات که با حضور اعضای هیا‌ت‌مدیره، هیات عامل، مدیرعامل شرکت صرافی و جمعی از مدیران ارشد بانک کارآفرین با شرکت‌های مختلف حوزه پتروشیمی، نفت و گاز برگزار شد، نسبت به رفع نیازهای ضروری و دغدغه‌های اصلی این شرکت‌ها در حوزه تولید بحث و تبادل نظر صورت گرفت و انواع خدمات بانک کارآفرین در بخش‌های ارائه تسهیلات، ضمانت‌نامه، اعتبارات اسنادی،حواله‌جات و… معرفی شدکه استقبال قابل توجهی را نیز در پی داشت.همچنین تعاملات مثبتی با شرکت‌های دانش‌بنیان انجام شد. 

سومین دوره نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش از دوم اسفندماه سال جاری در محل نمایشگا‌ه‌های کیش آغاز به کار کرده است. این رویداد از دو بخش نمایشگاه و نشست‌های تخصصی تشکیل شده و پذیرای 350 شرکت و بنگاه اقتصادی در حوزه‌های مختلف صنعت پتروشیمی است.