بانک تجارت، بانک اول صنایع و پتروشیمی کشور است

مدیرعامل بانک تجارت درسفر به اصفهان با مدیران عامل شرکت‌های پالایش نفت، فولادمبارکه، ذوب آهن، لورچ و پتروشیمی اصفهان دیدار و برحمایت از فعالان بخش تولید و مجموعه‌های صنعتی و پتروشیمی کشور تاکید کرد.

اخبار بازار ایران – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دکتراخلاقی فیض آثار مدیرعامل این بانک درجلسات جداگانه بامدیران پالایش نفت،فولاد مبارکه،ذوب آهن،لورچ و پتروشیمی اصفهان که شریفیان، امین زارع معاونین مدیرعامل او را همراهی کردند،ضمن تبریک روز پتروشیمی برگسترش و ارتقای همکاری های مشترک با این مجموعه های بزرگ صنعتی و پتروشیمی کشورتاکید کرد.

دکتر اخلاقی دراین دیدارها با اشاره به تجربه ارزشمند بانک تجارت درهمکاری با صنایع و پتروشیمی کشورگفت:این بانک از گذشته تاکنون همواره همکاری های عمیقی با معادن و صنایع مختلف در کشور ازجمله شرکت های پالایش نفت،فولاد مبارکه، ذوب آهن و پتروشیمی اصفهان دارد و بانک اول این مجموعه ها محسوب می شود.

مدیرعامل با تاکید برروابط نزدیک بانک تجارت با مجموعه های تولیدی و پتروشیمی افزود: این بانک با توجه به تجارب ارزنده در این حوزه، مصمم به تحکیم روابط و استمرار همکاری در ابعاد مختلف است و در این راه با تدوین بسته های خدماتی متناسب با درخواست های این مجموعه ها آماده ارائه بهترین و شاخص ترین خدمات بانکداری الکترونیک است.

شریفیان معاون مدیر عامل درامور راهبری و توسعه کسب و کار نیز با اشاره به اینکه بانک تجارت در کنار ارائه خدمات ویژه به مجموعه های صنعتی،تولیدی و پتروشیمی، طرح های خاصی نیز برای مشتریان و خریداران محصولات شرکت ها دارد که می تواند روند همکاری ها راتسهیل کند، به تشریح بسته تسهیلاتی همیار بورس برای خریداران محصولات این شرکت ها پرداخت.

امین زارع معاون مدیر عامل درامور اعتباری نیز با بیان رتبه نخست بانک تجارت در زمینه تعهدات، به تشریح برنامه های بانک در تامین مالی شرکت ها، صدور LC برای خریداران محصولات و موارد مرتبط با نقدینگی مورد نیاز این مجموعه ها پرداخت.