علت رد صلاحیت هدایتی افشا شد

میرعلی اشرف پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در گفت وگوی شب گذشته خود با برنامه 90، مجبور به افشای علت ردصلاحیت مالی حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین شد.

پوری حسینی که به دلیل حضور دائمی در مناصب رسمی علاقه‌ای به صحبت با ادبیات ورزشی ندارد، شب گذشته پس از حرف‌های عابدینی که به عنوان نماینده شرکت استیل آذین در جلسه هیات واگذاری شرکت کرده بود، رییس سازمان خصوصی سازی موضوع مهمی را روی آنتن ۹۰ گفت تا شایبه برخی اعمال نظرها علیه حسین هدایتی را از اذهان بدزاید.

وقتی دیشب امیر عابدینی روی موضوع وجود اراده ای مبنی بر عدم پیش رفتن موضوع خصوصی سازی صحبت کرد و گفت پوری حسینی اختیارات لازم را برای این کار ندارد و همین موضوع باعث رد صلاحیت مالی هدایتی شده پوری حسینی چنین پاسخ داد که هدایتی در روزهای گذشته ۹۸ درصد سهام شرکت استیل‌آذین را به اسم دو فرزند دختر و پسر خود کرده است. دو فرزندی ۲۱ و ۲۲ سال سن دارند و طبعاً سهامدار شدن آنها در این شرکت صوری است.

پوری حسینی تاکید کرد که عقل در این باره می‌گوید این کار به قصد و منظوری انجام شده و احتمال منظور او این بود که هدایتی با توجه به بدهی‌های بانکی از این حربه استفاده کرده تا شرکت متبوعش موردی به اسم بدهی بانکی نداشته باشد. اما از آنجا که این تغییر خیلی رو اتفاق افتاده، مشخص است که باید خود هدایتی را به جای دو فرزندش دنبال کرد.

پوری حسینی همچنین گفت همه شرکت‌کنندگان در مزایده قبلی دوباره می‌توانند در مزایده خرید باشگاه پرسپولیس شرکت کنند. باید دید که آیا باز هم سهامداران شرکت استیل‌آذین ایرانیان تغییر می‌کنند یا دو فرزند جوان هدایتی باز هم سهامداران عمده شرکتی خواهند بود که پرسپولیس را می‌خواهد.