بهادر عبدی:سابقه گل زدن به رحمتی را دارم

کاپیتان تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به شرایط حساس این تیم در لیگ برتر گفت: اگر یک داور سطح بالا انتخاب کنند، پیکان را می‌بریم.

بهادر عبدی در مورد شانس ماندن تیمش در لیگ برتر گفت: قبل از بازی با سایپا هم گفتم که خیلی امیدوار هستیم. خدا را شکر که این بازی مهم را بردیم و این پیروزی کمک زیادی خواهد کرد تا در لیگ برتر بمانیم. ایمان داریم که می‌توانیم موفق باشیم و تا آخرین ثانیه می‌جنگیم.

او در خصوص دیدار حساس هفته آینده مقابل پیکان تأکید کرد: این بازی برای ما یک فینال تمام‌عیار است و اگر پیکان را ببریم قطعا در لیگ برتر خواهیم ماند. نمی‌خواهیم همه چیز را به هفته آخر بکشیم، بنابراین نهایت تلاشمان را انجام می‌دهیم تا پیکان را شکست داده و به هدفمان برسیم.

عبدی خاطرنشان کرد: متأسفانه اشتباهات داوری باعث شد در این چند هفته کارمان به اینجا بکشد. می‌توانستیم سه چهار هفته پیش ماندنمان را در لیگ برتر قطعی کنیم و حتی چهار پله بالاتر برویم. شما دیدید که در بازی با سایپا، فغانی عالی سوت زد و این نشان داد که اگر داوری خوب باشد، تیم ما نتیجه می‌گیرد. اگر یک داور سطح بالا انتخاب کنند، پیکان را هم می‌بریم.

هافبک راه‌آهن در پاسخ به این سؤال که آیا باز کردن دروازه رحمتی سخت نیست، گفت: رحمتی جزو بهترین دروازه‌بان‌های ایران است. من سابقه گل زدن به رحمتی را دارم هرچند که امسال آمار خوبی نداشتم. تیم ما این پتانسیل را دارد که در این بازی دروازه رحمتی را باز کند.