one01 13987694029330
در نشست مشترک اداره کل حقوقی و سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران مطرح شد؛

6 بازار مشارکتی میوه و تره بار با انجام اقدامات حقوقی پس گرفته شد

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در نشست مشترک با مدیرکل حقوقی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه برای احقاق حقوق شهروندان تمام توان خود را به کار می‌گیریم، گفت: طی یک سال اخیر 6 بازار مشارکتی میوه و تره بار که با وجود پایان مدت قرارداد، بهره بردار حاضر به تخلیه و واگذاری بازار نبود، با انجام اقدامات حقوقی و قضایی و با حکم دادگاه پس گرفته شد.

اخبار بازار – به گزارش اخبار بازار و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ سید سعید راد با تاکید بر رعایت دقیق و کامل قانون و شفافیت در همه امور این سازمان، افزود: اگر چه میادین و بازارهای میوه و تره بار از پراکندگی مناسبی در سطح شهر برخوردار هستند، اما احداث و بهره برداری از بازارهای جدید در محله‌های فاقد بازار را طبق یک زمان‌بندی مشخص در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی به طرح‌های توسعه‌ای در بخش فرآوری محصولات کشاورزی در میدان مرکزی میوه و تره بار اشاره و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا بستر ایجاد و فعالیت صنایع جانبی در میدان مرکزی میوه و تره بار فراهم شود تا حداکثر استفاده از محصولات کشاورزی صورت گیرد.

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران نیز در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات کارکنان سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، گفت: به عنوان شهروندی که مایحتاج روزانه خود را از بازارهای میوه و تره بار تأمین می‌کند، اعتقاد دارم که امروز وضعیت این مراکز در ارائه خدمات به شهروندان، مطلوب است.

سید امیرحسین شمس با اشاره به اینکه علاوه بر کیفیت مناسب محصولات عرضه شده در میادین و بازارهای میوه و تره بار، غرفه داران وکارگران این مراکز نیز برخورد مناسبی با مشتریان دارند، افزود: اختلاف فاحش قیمت میوه و تره بار در میادین و بازارها نسبت به سطح شهر، از دیگر نکاتی است که در کنار سایر عوامل، مورد توجه شهروندان قرار می‌گیرد.

گفتنی است، در این نشست که مدیران و کارکنان اداره کل حقوقی و سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران نیز در آن حضور داشتند، طرفین بر تعامل بیش از پیش در راستای حل مسائل و مشکلات حقوقی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در جهت تامین منافع شهروندان تاکید کردند.