KhalilAbabdi
خلیل‌آبادی:

تکمیل ساختمان کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ری تا پایان سال جاری

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش در آغاز سال تحصیلی جدید به منظور قدردانی از معلمان و گرامیداشت روز یکم مهرماه، از کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شهرری بازدید کرد .

اخبار بازار – به گزارش اخبار بازار به نقل از معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران حسن خلیل‌آبادی، عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش در آغاز سال تحصیلی جدید به منظور قدردانی از معلمان و گرامیداشت روز یکم مهرماه، از کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شهرری بازدید کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه افراد حاضر در این کانون، شهروندان زیادی را پرورش داده‌اند، گفت: در گذشته شهرداری زمینی را در اختیار کانون بازنشستگان و انجمن خوشنویسان شهرری قرار داده بود که متاسفانه به سبب کمبود بودجه ساخت این ساختمان سال‌ها معطل مانده است.

خلیل‌آبادی افزود: خوشبختانه با رایزنی‌ها و مساعدت همکارانم در شورا توانستیم موانع را پشت سر بگذاریم و اعتباری را برای تکمیل این ساختمان در بودجه سال ۹۸ تصویب کنیم؛ لذا حجت الاسلام معبودی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲۰، قول داده‌اند تا پایان سال جاری ساختمان را تکمیل کرده و تحویل انجمن خوشنویسان و کانون بازنشستگان معلمان دهند.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به اینکه شهر ری جزو ۱۸ شهر اول جهان محسوب می‌شود، گفت: اما متاسفانه امروزه این شهر کهن یک شهرداری مجزا برای خود ندارد و تمامی تصمیمات آن در تهران گرفته می‌شود.

وی افزود: این در حالی است که تهران تنها فاضلاب، پسماند، زندانی و دیگر معضلات را به ما هدیه داده است؛ از این رو از شهروندان و فرهیختگان این شهر خواستارم برای به دست آوردن هویت شهرری تلاش کنند تا حق طبیعی و شهروندی که مطابق اصل یکصدم قانون اساسی است را به شهر ری بازگردانیم.

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش خاطرنشان کرد: در هیچ انتخابات دیگری شرکت نخواهم کرد، لذا بحث جدایی ری از تهران را به سبب تبلیغ انتخاباتی مطرح نمی‌کنم؛ معتقدم در صورت عبور از این حق مسلم مردم ری به همشهریان خود در این شهر خیانت کرده‌ام.