enews EToolsFile cb6a6179 f9dd 4d74 ad0d 6e854f3618cd 1f60f77a 8911 45de b73d c4dfae6b59d3

انتصاب عضو جدید هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران

حجت اله حسینی، عضو جدید هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران در مراسمی با حضور رئیس هیات مدیره ومدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ومدیران صندوق معرفی شد.

اخبار بازار – به گزارش اخبار بازار به نقل از روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، افروز بهرامی در این مراسم با اشاره به فعالیت های بسیار مثبت و اثرگذار دکتر حسینی در مسئولیتهای قبلی وی ، گفت: دکتر حسینی از همکاران وزارت صنعت، معدن وتجارت هستند که پیشتر در یکی از مدیریت های معاونت طرح وبرنامه این وزارتخانه خدمات ارزشمندی را به جای گذاشته اند.

وی با اشاره به ظرفیت های علمی صندوق ضمانت صادرات ایران ، اظهارداشت: بیش از ۸۰ درصد پرسنل صندوق دارای مدارک کارشناسی ارشد ودکترا هستند که این بنیه علمی توانسته است در شرایط مختلف وسخت اقتصادی مسیرهای موثری را برای حمایت و تسهیل فعالان اقتصادی فراهم کند .

بهرامی ضمن ابراز خرسندی از انتخاب دکتر حسینی به عنوان عضو هیات مدیره صندوق، گفت: با توجه به تجربیات علمی و عملیاتی وی در حوزه های مختلف اقتصادی و طرح و برنامه، امیدواریم همکاری های موثر تری را در جهت حمایت هرچه بیشتر از صادرکنندگان وفعالان اقتصادی که جزء اساسی ترین اهداف این صندوق است شاهد باشیم .

حجت اله حسینی نیز دراین مراسم ضمن تقدیر از حسن اعتماد وزیر صنعت ، معدن وتجارت و رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ، گفت: انصافا انتخاب دکتر بهرامی به عنوان مدیرعامل صندوق با توجه به تجربیات علمی و عملی ایشان یکی از انتصابات صحیح شایسته در وزارتخانه بود .

وی با اشاره به اینکه در هر مجموعه ای برای حرکت در مسیر تعالی باید به دونکته توجه داشته باشد، افزود: اول نگاه تحول گرا ئی و دوم تحول آفرینی است که در کنار یکدیگر می تواند به تعالی آن مجموعه کمک کند و حضور افراد باسابقه علمی و عملی که در صندوق وجود دارد در حرکت روبه جلو آن مجموعه موثر خواهد بود .

عضو هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به شرایط سخت اقتصادی موجود که دشمنان جنگ تمام عیاری را علیه کشورمان تدارک دیده اند ، افزود: هرزمان فشار بر کشور زیاد شده شاهد تلاش بیش از پیش مسئولان ومدیران کشور بوده ایم و امروز نیز تحریم برای ما یک فرصت است و نعمت ایجاد می کند.

حسینی با اشاره به ظرفیت های موجود کشور،اضافه کرد: اگر چه تحریم ها فشارهایی را برجامعه ایجاد کرده است ولی سبب حرکت در مسیر خلق مزیت ونوآوری شده که خود نعمت است وباید از این فرصت برای رسیدن به آسایش جامعه بهره مند شد .

وی با اشاره به اینکه قطعا دشمنان به اهدافشان در این مسیر نخواهند رسید، یادآور شد: سیگنالهایی که از محافل بین المللی به گوش می رسد اینست که مرحله تحریم را پشت سر گذاشته ایم وبا اتکاء بر ایمان و توکل بر خداوند وتوان داخلی و فرمایشات ورهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانسته ایم گذرگاه های سخت را پشت سر بگذاریم و به سمت توسعه وپیشرفت قدم برداریم .

حسینی ابراز امیدواری کرد با همگرایی و همفکری همه مدیران وهمکاران صندوق تلاش کنیم تا در جهت توسعه وپیشرفت هرچه بیشتر نسبت به گذشته حرکت کنیم.